سرخط خبرها

شهردار نهاوند با اشاره به اختصاص اعتبار ۱۰ میلیاردتومانی به‌منظور ساماندهی بافت فرسوده و تقویت روحیه نشاط اجتماعی برای محلات کم‌برخوردار، گفت: پارک صخره‌ای دوخواهران نهاوند ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مجید یوسفی نوید با اشاره به پروژه پارک صخره‌ای دوخواهران اعلام کرد: پارک صخره‌ای منطقه دوخواهران با وسعت شش هکتار و اعتبار ۱۰ میلیارد تومان، حدود ۷۵ درصد پیشرفت دارد که باهدف احیای بافت فرسوده شهر، تقویت روحیه نشاط اجتماعی و امیدبخشی به زندگی در محلات کم‌برخوردار شهر در حال اجراست.

وی گفت: ایجاد معابر در مناطق دوخواهران، شیخ منصور و پای قلعه به‌منظور دسترسی این مناطق به خیابان‌های اصلی و خروج از بن‌بست، تأمین امنیت منطقه دوخواهران و چغا، احداث آبشار به‌منظور ایجاد شور و نشاط و زیباسازی منطقه، نورپردازی، کاشت گونه‌های مختلف درختان و گل‌ها، پیاده‌راه سلامت و... را از جزئیات این پروژه عنوان کرد.

یوسفی نوید، تصریح کرد: عملیات احداث این پارک با کوه‌بری و خاک‌برداری، سنگ‌چین آغاز شده و هم اکنون زیرسازی معابر، پیاده‌راه‌سازی، دیوارکشی، جدول‌گذاری و طراحی روشنایی در این پارک توسط شهرداری نهاوند در حال انجام است.

44444 0

444

shhrdrynhwnd

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location