سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، با پیگیری علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند و پیرو جلسات قبلی با دکتر خادمی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور، اعتبار این پروژه از محل ماده ۵۶ با عاملیت بانک توسعه تعاون تأمین شده است.

نماینده نهاوند با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌های جاده ای نهاوند از اولویت های در حال پیگیری است گفت: علی رغم اینکه بخش مهمی از این محور خارج از محدوده راه های شهرستان می باشد ولی بخاطر استفاده همشهریان از این محور و با توجه به اینکه با توسعه راه های مواصلاتی، شهرستان نهاوند می تواند بعنوان نقطه اتصال مرکز به غرب کشور باشد.

وی افزود: پیگیری لازم برای تأمین اعتبار مورد نیاز با تعامل بین سازمان برنامه و بودجه با وزارت راه و شهرسازی، از طریق ماده ۵۶ با عاملیت بانک توسعه تعاون صورت پذیرفت.

شهبازی تصریح کرد: با تلاش و پیگیری برای محور نهاوند به کرمانشاه نیز ۱۲۰ میلیارد تومان از طریق ماده ۵۶ تخصیص داده شد در صورتی که اگر این محور قرار بود با اعتبارات شهرستانی و استانی انجام شود تا ۵۰ سال آینده هم انجام نمی‌شد.

وی یادآور شد: اعتبارات ماده ۵۶ فراتر از اعتبارات شهرستانی و استانی است و رقم این اعتبارات بسیار بالاتر است بنابراین از بخشداران شهرستان تقاضا دارم پیگیر باشند که جاده‌های روستایی خاکی را اعلام کنند تا از طریق ماده ۵۶ آسفالت این جاده‌ها هم انجام شود.

محور نهاوند به بروجرد از جمله جاده های پر خطر شهرستان نهاوند است که نیازمن تعریض و چهارخطه شدن است.

photo 2023 08 06 23 49 23

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location