سرخط خبرها

معاون فرماندار سیاسی اجتماعی نهاوند از برگزاری یادواره شهدای نیروی انتظامی در نهاوند خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهروز کیانی در جلسه هماهنگی یادواره شهدای نیروی انتظامی اظهار کرد: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت و معرفی رشادت‌های آنان به نسل جدید دومین یادواره شهدای نیروی انتظامی در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: مساله تبیین یکی از مهمترین برنامه‌های امروز مسئولین است و یادواره شهدا بزرگترین تبیین برای ارائه الگو به نسل جوان جامعه به شمار می‌رود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری نهاوند با اشاره به توطئه همیشگی دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی گفت: حادثه تروریستی در شاهچراغ نشان داد دشمنان بیکار ننشسته و مشغول توطئه علیه ما هستند.

وی افزود: امنیت امروز جامعه ما مدیون همه شهدا به ویژه شهدای مدافع امنیت است که با نثار جان خود برای ما آرامش را به ارمغان آورده‌اند.

کیانی افزود: شهرستان نهاوند ۴۷ شهید نیروی انتظامی را برای دفاع از حریم امنیت تقدیم انقلاب کرده که لازم است با برپایی یادواره‌ها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آنان و قدردانی از خانواده‌ها معنویت خود را افزایش داده و راسخ‌تر از گذشته ادامه‌دهنده راه شهدای والامقام باشیم.

وی ادامه داد: بسیاری از ماموران انتظامی در انجام ماموریت‌ها و برخورد با قاچاقچیان، مجرمین سابقه‌دار و بر هم زنندگان نظم و امنیت دچار آسیب می‌شوند و یا به شهادت می رسند که این جانفشانی‌ها برای تامین امنیت و‌ آسایش مردم است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری نهاوند در پایان با بیان اینکه یادواره‌های شهدا باید دارای غنای فرهنگی باشند، افزود: باید خانواده‌های این عزیزان هم بدانند که شهدای آن‌ها چقدر فعالیت کردند و در امنیت کشور تاثیرگذار بودند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location