سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در شورای فرهنگ عمومی ، ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، این روز را به آزادگان و خانواده های آنان تبریک گفت.

امام جمعه نهاوند در ادامه سخنان خود اظهار داشت: شهرستان نهاوند همیشه در همه ی عرصه ها پیشتاز بوده است و پس از انقلاب اولین شهر استان همدان بوده است که نماز جمعه برگزار کرده است و این نشان دهنده ی موقعیت ممتاز این شهرستان و نقش بی بدلیل مردم انقلابی نهاوند در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران داشته است.

وی افزود : شهرستان نهاوند علاوه بر پائین آوردن مجسمه شاه و تقدیم ۸۵۰ شهید سرافراز ، اولین شهرستان استان همدان است که نماز جمعه برپا کرده است آن هم به امامت شهید آیت الله محمد علی حیدری که در مردادماه سال ۱۳۵۸ش. حضرت امام خمینی(ره)، طی حکمی شهید علی حیدری نهاوندی را به عنوان امام جمعه نهاوند منصوب کرد و اولین نماز جمعه در این شهر، در روز قدس همان سال، با شرکت هزاران نفر از مردم نهاوند اقامه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در بخش دوم سخنان خود بیان داشت : امروز دو خطر خاموش بر علیه ایران اسلامی در حال انجام است، یکی برنامه ریزی ها و طراحی های دشمنان برعلیه ایران اسلامی و جوانان که باعث شده تا از نماز و معنویات دور باشند و همه ی تلاش خود را برای این کار گذاشته است .

وی افزود : دومین خطر خاموش بافت جمعیتی (فرزندآوری) است که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز می باشد و بارها در سخنان خود به آن اشاره کرده اند و وظیفه ی ماست که به عنوان یک فرد مسلمان مردم را تشویق به فرزندآوری کنیم.

امام جمعه نهاوند در خاتمه سخنان خود اشاره ای به انتخابات کرد و گفت: یکی از مسائل بسیار مهم در انتخابات ، انتخاب فرد اصلح ، با تقوا و با ایمان است که امیدواریم مردم توجه ویژه ای به آن داشته باشند. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location