سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به انتخاب روستای دهموسی به عنوان روستای شاخص فرهنگی شهرستان اظهار داشت : این یک کار فرهنگی خوب است که از دل شورای فرهنگ عمومی شهرستان جوانه زده است اما باید برای روستاهای شاخص شاخصه های خاصی نیز مد نظر باشد و این کار باید کارشناسی شده جلو برود .

فرماندار نهاوندگفت : تمام جلسات شورای فرهنگی شهرستان باید ذیل کنگره ۸ هزار شهید استان همدان برگزار شود .

احمدوند در ادامه سخنان خود در خصوص انتخابات پیش روی نمایندگی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران برپایی انتخابات سالم است که باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود .

وی افزود : با حضور بانوان و جوانان در مرحله ی پیش ثبت نام انتخابات به نتیجه می رسیم که دشمنان ناامید تر از گذشته خواهند شد و تیرشان به سنگ خواهد خورد . 

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به اینکه مسئولین در امر انتخابات بی طرف هستند ، اظهار داشت : مسئولین حق دخالت در انتخابات را ندارند و بی طرف هستند و این مردم هستند که تصمیم میگیرند چه کسی را به مجلس بفرستند و تنها وظیفه ی ما مسئولین برگزاری انتخابات سالم است .

وی افزود : ما مردم ایران اسلامی دو الگوی دین مداری و ولایت مداری داریم که باید آن دو الگو را در انتخاب اصلح خودمان در انتخابات پیش رو مد نظر داشته باشیم ، یکی حضرت علی علیه السلام که الگوی بارز دین مداری ماست و دیگری حضرت ابوالفضل العباس که نمونه بارز ولایت مداری بودند و تا آخرین قطره خونشان از امام و ولیشان اطاعت کردند .

وی در خاتمه تصریح کرد : در انتخابات پیش رو تلاش کنیم علاوه بر دینمداریمان ، حرف ولایت فقیه مان نیز روی زمین نماند و بهترین فرد که با تقوا ترین و اصلح ترین است را انتخاب کنیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location