سرخط خبرها

 به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، جلسه ستاد اربعین شهرستان نهاوند به ریاست احمدوند فرماندار و با حضور معاونین و بخشداران و سایر اعضای ستاد در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد.

ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه ستاد اربعین شهرستان اظهار داشت: ظرفیت و امکانات شهرستان نهاوند برای میزبانی هر چه بهتر از زائران اربعین حسینی بسیج شده است.

احمدوند بیان داشت : شهرستان نهاوند در سال‌های گذشته کارنامه درخشانی در پذیرایی و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی داشته است و امسال نیز با برنامه‌ریزی انجام شده حماسه دیگری از دلدادگی مردم این دیار به ثبت خواهد رسید.

وی افزود : ۱۲ کمیته کاری در راستای ستاد اربعین فعالیت می کنند و ۵ بانک مشخص شده ارز را در اختیار زائران ابا عبدالله الحسین(ع) قرار خواهند داد.

فرماندار نهاوند گفت : از سال ۹۴ موکب های شهرستان فعالیت های خود را در ایام اربعین حسینی آغاز کردند و در حال حاضر ۴ موکب اصلی در شهرستان نهاوند فعالیت میکنند و موکب سیدالشهدا(ع) نیز در شهر مقدس کربلا به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) خدمات رسانی میکنند .

احمدوند در خاتمه بیان داشت : برگزاری راهپیمایی اربعین باید به بهترین نحو ممکن انجام شود و هیچگونه کم و کاستی در این برنامه نباید باشد . 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location