سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: سرچشمه تروریست به بیان امام راحل آمریکایی‌ها هستند و هرجای کره زمین جنگی است اصل آن به آمریکا برمی‌گردد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ منافقین ۱۷ هزار نفر از مردم ما را به شهادت رساندند ولی مردم صحنه را خالی نکردند و این عظمت مردم ما است.

امام جمعه نهاوند افزود: مردم هزاران شهید دفاع مقدس، حرم و شهدای ناجا و امنیت را تقدیم کردند و دست از مقاومت و انقلاب نکشیدند که این عظمت مردم است.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: این ارزش است و عده‌ای همچنان مشتاق و برای خدا آماده شهادت هستند و این خیلی کار بزرگی است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها با بیان اینکه هر پیشرفتی در سایه امنیت ایجاد می‌شود، گفت: امنیت ریشه و پایه بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات است و دشمنان کشور سعی دارند وانمود کنند که کشور امنیت ندارد.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: سفر رئیس جمهور به کشور آفریقا و عضویت ایران در گروه بریکس اتفاق مهمی بود که نقشه‌های دشمنان را برای منزوی کردن ایران خنثی کرد.

وی ادامه داد: دشمن از این مسائل ناراحت است و امروز چه دشمنان بخواهند یا نخواهند ایران به قدرتی با نفوذ تبدیل شده است.

حجت الاسلام‌مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها به حماسه اربعین اشاره کرد و گفت: پیاده روی اربعین واقعا پدیده بزرگ، عجیب و بی نظیری است که این اقدام در دنیا ارزشمند است.

وی افزود: هرکسی که نمی‌تواند در‌ پیاده روی اربعین شرکت کند می‌تواند در موکب‌ها به زائران خدمت کند و خیرین هم می‌توانند با پشتیبانی از ایستگاه‌های صلواتی در این حماسه سهیم باشند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخاب اصلح را با تحقیق و بررسی انجام دهیم و سعی کنیم افراد سالم، صالح و باتقوا را انتخاب کنیم تا برای مردم کار کنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: انشاالله دولتمردان بتوانند وظیفه خود را انجام دهند و به مردم خدمت کنند چون این مردم شایسته بهترین خدمات هستند.

حجت الاسلام مغیثی در پایان اظهار داشت: امیدواریم‌ دولت‌مردان ما سیره ی شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند و در راه اعتلای انقلاب اسلامی حرکت کنند. #پایگاه_خبری_فریاد_نهاوند_آنلاین

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location