سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در شورای اداری شهرستان نهاوند در شهر فیروزان ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدا در خصوص اقدامات دولت سیزدهم اظهار داشت: اقدامات ارزشمند دولت سیزدهم توانسته است در عرصه ها و صحنه های مختلف منشأ اثرات مثبت باشد .

استاندار همدان گفت: آنچه که امروز به عنوان دستاوردهای دولت میتوانیم اشاره کنیم در حوزه های علمی ،دانش بنیان ، پزشکی، نوآوری و خلاقیت در حوزه های نظامی و انتظامی دشمنان را دچار حیرت کرده و مردم ما را خوشحال و سرافراز کرده است .

قاسمی فرزاد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه نظام استکباری دچار سرخوردگی و استیصال شده است ، بیان داشت: نظام استکباری دچار سرخوردگی و استیصال شده است ، اما امروز ما با عزت و افتخار توانسته ایم مراحل رشد و ترقی را طی کنیم .

وی افزود: این عزت و افتخار حاصل تلاش فرزندان ایران اسلامی است و به لطف خداوند متعال و به برکت خون شهدای والامقام، رهبری بزرگ ، مردی الهی، سکان دار این انقلاب و نظام است .

استاندار همدان گفت: ما شاهد رشد و پیشرفت هفت برابری نسبت به گذشته هستیم و در کشورمان، در عرصه‌های مختلف اقدامات با ارزشی در حال انجام است و همزمان در حوزه های کشاورزی ، صنعت و معدن کارهای خوبی در حال انجام است .

قاسمی فرزاد تاکید کرد: دولت مردمی ایران قوی در طول دوسال گذشته توانسته با چیرگی بر مسائل و مشکلات، فضای کشور را در جهت تثبيت موقعیت‌های اقتصادی و حرکت به سمت بهتر‌شدن امور در عرصه‌های مختلف به پیش ببرد.

وی افزود:در عرصه‌های دیپلماسی، مراوده با کشورهای همسایه و دیگر کشورها، دستاوردهای خوبی داشتیم که روز به روز درحال پیشرفت است و با حمایت دولت مردمی سیزدهم در عرصه‌های علمی، صنایع‌ نظامی و پیشرفته و تکنولوژی روز توفیقات خوبی داشتیم.

استاندار همدان در بحث مسکن ملی، با بیان اینکه شهرستان نهاوند اولین شهرستانی است که در راستای نهضت ملی مسکن کمبود زمین ندارد ، اظهار داشت : در بحث مسکن ملی شهرستان نهاوند پیشگام و پیشرو بوده و در راستای نهضت ملی مسکن کمبود زمین ندارد و جای قدردانی دارد. 

وی در ادامه در بحث تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر به ملی فیروزان پس از ۱۴سال بلاتکلیفی اظهار داشت: شهرستان نهاوند در حوزه نهضت ملی مسکن پیش رو بوده که از مدیران شهرستان در این حوزه و فرماندار شهرستان قدردانی می کنم.

وی افزود: از ۳۲شهر استان ۲۸شهر تعیین تکلیف شده که زمین مورد نیاز هم تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی با بیان اینکه طرح های هفته دولت امسال چند برابر اقدامات سال‌های گذشته است، بیان داشت: میزان سرمایه‌گذاری صرف شده برای اجرا و تکمیل طرح‌های مختلف که این ایام در استان به بهره برداری می رسد بیش از ۱۶۵ هزار میلیارد ریال است.

وی با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن بیان کرد: الحاق زمین در ۲۸ شهر در طرح نهضت ملی مسکن صورت گرفته و در بعضی شهرها واگذاری به متقاضیان انجام می‌شود، شهرستان نهاوند نیز از پیشتازان طرح ملی مسکن در استان است که اقدامات خوبی توسط بنیاد مسکن استان و شهرستان صورت گرفته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location