سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سعید سیاوشی مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند در گفتگو با خبرنگاران به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی و فرهنگسازی اظهار داشت : رسانه ها نقش مؤثری در اطلاع رسانی و فرهنگسازی علی الخصوص برای مدیریت مصرف بهینه انرژی دارند .

مدیریت توزیع برق نهاوند در ادامه با اشاره به همدلی و همکاری بسیار خوب بین کارکنان این اداره گفت : با همدلی و همکاری خوبی که بین کاکنان این اداره بوجود آمده و چون کارمندان این اداره از بین نیروهای بومی شهرستان نهاوند هستند تمرکزمان را بر روی مشکلات شهر و خدمت رسانی بهتر به مردم گذاشته ایم .

وی افزود: متاسفانه سخت ترین کارها بر دوش همکاران ماست چرا که حجیم ترین شبکه را شهرستان نهاوند در استان همدان دارد و خوشبختانه این اداره روابط بسیار خوبی با مسئولین استان و شهرستان دارد .

سیاوشی در ادامه با اشاره به گزارش عملکرد مدیریت توزیع برق شهرستان بیان داشت: کارهای بسیار خوبی در شهرستان آغازکرده ایم و در راستای حل مشکلات مهم شبکه برق از جمله رفع ضعف ولتاژ برق مشترکان، جمع‌آوری سیم‌های برق غیرمجاز، جلوگیری از سرقت سیم برق، کاهش تلفات و اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های فرسوده و سیمی، بیش از ۵۰۰ کیلومتر از شبکه های فرسوده و مورد نیاز نهاوند به کابل خودنگهدار تبدیل شده اند.

مدیریت توزیع برق شهرستان اظهار داشت : ماموریت ما در شرکت توزیع برق استان همدان، توزیع برق مطمئن و پایدار برای مشترکان است که در این راستا با تمرکز بر چهار محور هوشمندسازی، قرائت کنتورها، افزایش بهره‌وری و محور مشتری مداری صورت می گیرد.

photo 2023 09 13 11 11 54

سعید سیاوشی با اشاره به اینکه این مدیریت از مردم و سایر مشترکین خود ۲۱ میلیارد تومان طلب دارد گفت: از این مبلغ ۱۴/۳۰۰ میلیارد در بخش خانگی و ۴/۶۰۰در بخش تجاری بیشترین طلب ماست که برای ارائه خدمات بیشتر لازم است مردم و ادارات دولتی بدهی خود را هر چه سریعتر با امور مشترکین تسویه کنند. شهرستان در حال حاضر دارای ۸۳ هزار مشترک برق است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۵۰ درصد برق مصرفی نهاوند مربوط به بخش کشاورزی است، خاطرنشان کرد: اداره برق شهرستان در راستای کاهش مصرف برق در اوج بار تفاهم‌نامه‌هایی با کشاورزان صاحب چاه عمیق و نیمه عمیق امضا می‌کند.

وی با اشاره به ساماندهی و اصلاح خطوط بحرانی در شهرستان ابراز کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نقاط بحرانی را مدیریت و به صفر رساندیم.

مدیر توزیع نیروی برق نهاوند گفت: مدیریت بار شبکه تامین و انتقال برق و تلاش برای رشد تولید و انتقال بهینه انرژی و برق اولویت هایی است که امسال به خوبی مدیریت شد.

وی در خاتمه با اشاره به بحث سرقت از تجهیزات و تأسیسات برقی عنوان کرد: با توجه به اقدامات پیشگیرانه و همکاری خوب نیروی انتظامی در بحث سرقت‌ها شاهد روند کاهشی هستیم.  

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location