سرخط خبرها

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند، گفت: کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی که از طریق خوداظهاری نسبت به اعلام وضعیت آلایندگی واحد مربوط اقدامی بعمل نیاورند در فصل سوم در لیست واحدهاآلاینده درج می گردند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، عزیز قیاسی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به تشکیل کمیته بررسی واحدهای آلاینده تولیدی و خدماتی استان، نام دو واحد از واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان نهاوند که با عدم مدیریت اصولی فاضلابهای تولیدی و انتشار ذرات گرد و غبار و گازهای آلاینده موجبات آلودگی محیط زیست را فراهم آورده بودند در لیست واحدهای آلاینده فصل دوم سالجاری درج گردیده اند.

قیاسی اظهار داشت، کلیه واحدهای تولیدی و خدماتی که از طریق خوداظهاری نسبت به اعلام وضعیت آلایندگی واحد مربوط اقدامی بعمل نیاورند در فصل سوم در لیست واحدهاآلاینده درج میگردند و در همین راستا از نیم تا یک و نیم درصد وجه فروش فصل مرتبط را بعنوان عوارض سبز (آلایندگی) مجاب به پرداخت به امور مالیاتی می باشند.

وی افزود: واحدهایی که بیش از دو بار مشمول اخطاریه زیست محیط گردند نیز جهت تعیین کیفر متصدی و تعطیلی واحد تا رفع آلایندگی به مراجع قضایی معرفی می گردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location