سرخط خبرها

نماز جمعه نهاوند به امامت حجت الاسلام مغیثی اقامه شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: همانطور که امام راحل فرمودند جنگ تحمیلی نشان دهنده عظمت و قدرت اسلام است و حماسه‌ای بی نظیر در طول تاریخ است.

وی اظهار داشت: دشمنات منافقین و تجزیه طلب‌ها و فتنه‌گرها و صدام را به جان انقلاب انداختند و علی رغم آن همه دشمنی ولی ایران اسلامی پیروز شد و دشمنان ناامید شدند که این واقعا عظمت اسلام بود.

امام جمعه نهاوند افزود: این ۴ دهه ثابت کرد که مردم ایران اسلامی در هر سطحی و در هر چالشی می توانند بر مشکلات پیروز شوند و واقعا هم همین طور بوده است.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب فرمودند که دفاع مقدس گنجینه ای تمام نشدنی است که باید از آن استفاده شود و صلابت و اقتدار و ایمان رزمندگان به مردم نشان داده شود و در این بخش متاسفانه کم کاری شده است.

حجت الاسلام مغیثی گفت: هدف جنگ نابودی ایران بود و در این جنگ منافقین و همه دشمنان به اهدافشان نرسیدند و این نتیجه مقاومت مردم و ایستادگی آنها در مقابل دشمنان بود.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به سفر رئیس جمهور به سازمان ملل اشاره کرد و اظهار داشت: سخنرانی آیت الله رئیسی و مواضعشان منطقی و مستند و از موضع قدرت و اقتدار بود که این موضع‌گیری ثمره مقاومت این مردم است.

امام جمعه نهاوند افزود: دشمنان می‌دانند ایران اسلامی دیگر مانند گذشته نیست و امروز ما قدرتمند هستیم و فریاد رسانه‌های وابسته هم از اقدامات و اقتدار ایران اسلامی بلند شده است‌.

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: در این ایام بازخوانی وضعیت کشور در دوران دفاع مقدس و سال‌های بعد از جنگ و بیان پیشرفت‌ها برای جوانان ضرورت دارد و باید گفته شود چه پیشرفتهای عظیمی در این مدت داشته ایم.

حجت الاسلام مغیثی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: آموزش و پرورش باید با هم باشند یعنی هم بچه ها باسواد باشند و هم تربیت اسلامی داشته باشند تا به عنصری مفید برای آینده انقلاب اسلامی تبدیل شوند.

وی ادامه داد: نسل جوان با فضای مجازی بیش از حد مأنوس شده است و باید فکری برای این موضوع شود و نباید شب و روز بچه ها را با فضای مجازی تنها بگذاریم و در این راه باید والدین نظارت و مراقبت داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location