سرخط خبرها

امام‌جمعه شهرستان نهاوند گفت: امروز همه باید هوشیار باشند و به هر ندایی که دم از تفرقه بزند اعتنا نکنند چون دشمنان همواره درصدد ایجاد اختلاف و از بین بردن وحدت در امت اسلامی رادارند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص هفته وحدت گفت: وحدت از مهم‌ترین اصول اعتقادی مسلمانان است و دشمنان همواره سعی در خدشه‌دار کردن این وحدت دارند.

وی اظهار داشت: آمریکا، هم‌پیمانانش و صهیونیست‌ها می‌خواهند به‌عناوین‌مختلف وحدت بین مسلمانان را از بین ببرند و نقشه‌های شوم خود را اجرا کنند.

امام‌جمعه شهرستان نهاوند ادامه داد: دشمنان نه دلشان برای شیعه می‌سوزد و نه برای اهل تسنن و دشمن مشترک ما هستند.

وی بیان کرد: امام راحل به‌عنوان منادی وحدت همواره بر این وحدت تأکید داشتند و مسلمانان باید مراقب نقشه‌های دشمنان باشند.

حجت‌الاسلام مغیثی اظهار داشت: دلیل ندارد به دشمن اجازه دهیم که در جوامع اسلامی تفرقه ایجاد کند و باید با تمام وجود از این وحدت حمایت کنیم.

وی عنوان کرد: دشمنان با عناوین مختلف درصدد هستند مسلمانان را به جان هم بیندازند که باید مراقب و هوشیار باشیم.

امام‌جمعه شهرستان نهاوند اظهار داشت: اگر مسلمانان در مقابل دشمن واحد خود وحدت را حفظ کنند دشمنان ناامید خواهند شد چون دشمنی آن‌ها با دین مبین اسلام هیچ‌وقت تمام نمی‌شود.

وی تصریح کرد: امروز هر ندایی که به دنبال تفرقه بین شیعه و سنی باشد ندای دشمن است و همه باید در راستای تقویت وحدت سخن گفته و اقدام کنند.

حجت‌الاسلام مغیثی بیان داشت: امت واحده باید در مقابل دشمن واحد که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هستند متحدتر از گذشته اقدام کنند و اجازه فتنه‌انگیزی به دشمنان ندهند.

امام‌جمعه نهاوند در پایان گفت: وحدت در جامعه نشان‌دهنده قدرت و اقتدار است و ازجمله اصولی است که باید همواره موردنظر و تأکید باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location