سرخط خبرها

جانشین انتظامی استان همدان گفت: مقدار ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان نهاوند کشف شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سردار رضا زارعی با اشاره به کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک اظهار کرد: با تلاش‌های چند ماهه کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان بر روی یک باند خانوادگی قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک، مشخص شد باند مورد اشاره اقدام به انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی به شهرستان نهاوند را دارند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری انتظامی شهرستان نهاوند خودرو آنها را در شهر نهاوند شناسایی، متوقف و مورد بازرسی قرار دادند، و موفق به کشف مقدار ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در داخل خودرو شدند، که ۴ متهم در این رابطه دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری نیز توقیف و متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

جانشین انتظامی استان همدان در ادامه از همکاری خوب مردم با پلیس تقدیر و تشکر کرد و از همشهریان خواست: اخبار و اطلاعات مربوط به فروشندگان مواد مخدر را از طریق سامانه ۱۱۰ و تلفن‌های ۲۱۸۲۲۱۳۶ به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان همدان اطلاع رسانی کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location