سرخط خبرها

فرماندار شهرستان نهاوند با بیان اینکه تأمین مسکن از اولویت‌های نخست دولت است، گفت: از دستگاه‌های متولی و خدمات‌رسان شهرستان می‌خواهیم جدیت بیشتر و جهادی در تحقق وعده‌ها به مردم در این حوزه داشته باشند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند در جلسه شورای مسکن شهرستان نهاوند، اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص شهرستان نهاوند در بحث زلزله‌خیز بودن و قرار گرفتن روی گسل زلزله و همچنین نیاز به مسکن ارزان باید پروژه مسکن ملی در شهرستان سرعت بگیرد.

احمدوند ادامه داد: با توجه به این شرایط، شهرستان در حال حاضر در بحث پروژه مسکن ملی از شهرستان‌های پیش‌رو است اما باید آینده‌نگری هم داشته باشیم که در آینده با مشکل و کمبود مواجه نشویم.

فرماندار نهاوند در ادامه در اجرای این پروژه خواستار اجرای تعرفه‌های پیشنهادی توسط متولیان و درباره مسکن ملی برزول و گیان خواستار ارائه لیست توسط بخشداران شد و گفت: در بحث آماده‌سازی هم هر کدام از دستگاه‌ها، شهرداری و ... باید همکاری کنند تا مسکن ملی این شهرها هم تعیین‌تکلیف شود.

وی بر تسریع در روند امور تأکید و افزود: بانک مسکن در اعطای تسهیلات همچون گذشته همکاری کند و ورود بانک‌های دیگر هم سبب تسریع در امور می‌شود.

احمدوند خاطرنشان کرد: در تأمین زمین هم برخی مناطق اعلام شده تعیین‌تکلیف شود تا در صورت کمبود زمین، جبران صورت گیرد. فرماندار نهاوند در پایان از انتخاب و کارشناسی زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر در شهرک شهید حیدری و تأیید آن برای ایجاد مجموعه اتکا در نهاوند خبر داد که دومین مجموعه به لحاظ وسعت در استان خواهد بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location