سرخط خبرها

بخشدار زرین‌دشت نهاوند گفت: شهر برزول هم‌زمان با ایام فاطمیه میزبان پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، فرشته سلگی در جلسه ستاد تشییع و تدفین شهید گمنام بخش زرین‌دشت گفت: پس از پیگیری‌های انجام‌شده این بخش و مردم ولایت مدار شهر برزول میزبان شهید سرافراز گمنام می‌شوند.

وی اظهار داشت: از حدود یک ماه پیش موضوع تشییع و تدفین شهید گمنام را در شهر شهیدپرور برزول پیگیری کردیم که خوشبختانه با موافقت انجام‌شده این موضوع در ایام فاطمیه محقق می‌شود.

سلگی افزود: امروز وظیفه همه ما ادامه دادن راه شهدای بزرگی است که از همه هستی خود برای پاسداری از اسلام و انقلاب گذشتند.

وی ادامه داد: به یاری خدا بار دیگر شاهد حضور حماسی مردم گران‌قدر در مراسمات تشییع، تدفین و گرامیداشت این شهید گمنام خواهیم بود و برگی دیگر در صفحات پرافتخار بخش زرین‌دشت رقم خواهد خورد.

بخشدار زرین‌دشت گفت: نشست جانمایی محل تدفین شهید گمنام با حضور شهردار برزول، اعضا ستاد یادواره شهدا، اعضای شورای شهر و معتمدین شهر برزول و با حضور سردار دوست‌پرست از کمیته جستجوی مفقودین و دبیر موسسه حفظ آثار استان همدان برگزار شد.

وی در ادامه بیان داشت: در این نشست پس از بحث و بررسی جهت تعیین مکان دفن شهید گمنام، از محل پارک شهر بازدید و مقرر شد طی روزهای آتی مقدمات کار مهیا و طرح المان این شهید گران‌قدر آماده و عملیات اجرایی آن نیز آغاز شود.

سلگی گفت: مقرر شد طرح مذکور پیش از خاک‌سپاری شهید گمنام، حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشد و بقیه عملیات اجرایی و ساخت سازه آن طی یک سال به اتمام برسد.

بخشدار زرین‌دشت اظهار کرد: بنده خود افتخار دارم که فرزند سردار شهید عسگر سلگی هستم و خیلی خوشحالم که پیکر مطهر یکی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در شهر برزول تشییع و تدفین می‌شود.

وی افزود: با هماهنگی با دیگر مسئولان پیکر مطهر این شهید گمنام و سرافراز در پارک شهر برزول تدفین خواهد شد تا زیارتگاه عاشقان و رهروان شهدا باشد.

سلگی در پایان گفت: مراسم تشییع و تدفین در ایام فاطمه خواهد بود و جزئیات و روز تشییع و چگونگی برگزار مراسم نیز در روزهای آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location