سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" از دستگيري سارق باغات گردو توسط ماموران پليس آگاهي و کشف 4 فقره سرقت در اين راستا خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ "ذبيح الله درويشي" در تشريح اين خبر بيان داشت: در پي وقوع چند فقره سرقت از باغات شهرستان نهاوند، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس آگاهي این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و بکارگيري امکانات قانوني و سازماني در نهايت موفق به شناسايي يک سارق شدندکه با هماهنگي مقام قضائي و در يک عمليات پليسي موفق شدند وي را در مخفيگاهش دستگير کنند و درنتیجه به پليس آگاهي انتقال دادند.

درویشی همچنين تصريح کرد: متهم در بازجويي هاي فني صورت گرفته به 4فقره سرقت از باغات گردوي نهاوند اعتراف کرد که در نهايت پرونده ای در اين خصوص تشکيل و به همراه متهم به مرجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر گفت: با توجه به اينکه کشاورزان و باغداران عزيز درفصل برداشت، حاصل زحمات يک ساله ي خود را با جمع آوري محصول وعرضه آن به بازار دريافت مي کنند لذا توصيه مي شود: اصول وتمهيدات لازم را درراستاي پيشگيري از سرقت محصولات خود انجام داده و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله از طريق شماره تماس 110 به پليس اطلاع دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location