سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، جلسه قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست احمدوند فرماندار، و با حضور حجت الاسلام مغیثی امام جمعه ، کیانی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ، بخشداران ، مشاوران بانوان ادارات وسایر مسئولین شهرستانی در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد.

photo 2023 10 18 11 56 47

photo 2023 10 18 11 57 07

photo 2023 10 18 11 57 00

 دعوت امام جمعه نهاوند از مردم برای تجمع 

حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند کشتار و جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان غزه و نسل‌کشی مردم مظلوم و کشتار صدها مرد، زن و کودک بی‌گناه، را محکوم کرد.
امام جمعه نهاوند از مردم همیشه همراه و ولایتمدار نهاوند خواست تا به همراه مسولین شهرستان در محکومیت این اقدامات غیرانسانی حضور به هم رسانند.
وی همچنین درباره اقدامات دشمن در جبهه فرهنگی گفت:هدف دشمن ایجاد مشکلات و متلاشی کردن اساس خانواده اسلامی ایرانی است که در قالب  برداشتن حجاب و روسری زنان اقدام کرده است،اما در اصل می خواهد خانواده های ایرانی را از هم متلاشی کند که به دستگاهها و متولیان فرهنگی توصیه می کنیم وظایف شان را در این حوزه جدی بگیرند و هوشیار باشند.
تجمع مردم نهاوند در محکومیت کشتار کودکان بی دفاع فلسطین
فرماندار نهاوند در کارگروه عفاف و حجاب از راه اندازی نمایشگاهی با هدف عرضه تولیدات فرهنگی در شهرستان و تلاش برای دائمی شدن آن خبر داد.
فرماندار نهاوند با ابراز تاسف و ناراحتی از کشتار کودکان و مردم بی دفاع فلسطین،گفت؛ جایگاه حقوق بشر کجاست که چنین شاهد کشتار کودکان بی گناه فلسطین هستیم.
ضرغام احمدوند از تجمع بزرگ مردم نهاوند در دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و همدردی با آنها و محکومیت و اعلام انزجار به رژیم کودک کش اسرائیل ساعت ۱۱ امروز با حضور مردم و مسولین شهرستان در محل مسجد صاحب الزمان کنار مصلی شهر نهاوند خبر داد.
احمدوند همچنین در بحث عفاف و حجاب هم گفت؛ چند سالی است دشمن با هدف از هم گسستن اساس و پایه خانواده ها روی آن دست گذاشته و پس از سال ها فعالیت و اقدام روی موضوعات مختلف از جمله جنگ نظامی فرهنگی و. ...که به نتیجه هم نرسید حالا روی حجاب دست گذاشته و بیداری و اقدام له موقع و عملکرد دستگاههای فرهنگی ما در این باره مهم است.
احمدوند با بیان اینکه قرارگاه عفاف و حجاب ،باید مورد توجه قرار بگیرد،تاکید کرد؛ دستگاههای فرهنگی باید توجه بیشتری داشته باشند موضوع را اولویت اقدامات فرهنگی قرار دهند.
وی درباره راه اندازی نمایشگاه عفاف و حجاب بر برگزاری نشستی با محوریت صمت ،شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد و راه اندازی نمایشگاهی با هدف عرضه تولیدات فرهنگی تاکید کرد تا نقاط ضعف و قوت بررسی و سپس برای راه اندازی دائم آن تصمیم گیری و اقدام شود.
وی همچنین به مشاورین بانوان در محیط های اداری توصیه کرد؛ نسبت به سلامت محیط و رعایت عفاف و حجاب اهمیت قائل شوند و ابتدا از همین محیط ها شروع شود و بیرون از ادارات هم طبق دستورالعمل قرارگاه عفاف و حجاب عمل می شود .
احمدوند در ادامه گفت: باتوجه به حساسیتی که در بحث عفاف و حجاب مطرح است یک قرارگاه تشکیل شده و این کارگروه هم زیرمجموعه آن محسوب می شود،که از مدیران میخواهیم در این مجموعه با روش و جبهه جدید دشمن با جدیت عمل کنند و از دسیسه های دنیای غرب غافل نشوند چرا که این یک بهانه است، برای از هم گسستن بنیاد خانواده و ایجاد مشکلات فرهنگی بسیاری است که دشمن برای آن برنامه ریزی و هزینه کرده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location