سرخط خبرها

مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: اسرائیل این رژیم کودک‌کش در حال فروپاشی و سقوط است و بمباران بیمارستان المعمدانی آغازی بر پایان اسرائیل است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ احد امیری در مجمع بسیجیان شهرستان نهاوند ضمن محکوم کردن بمباران بیمارستان المعمدانی توسط صهیونیست‌ها اظهار کرد: اسرائیل سال‌ها است که حملات وحشیانه‌ای به فلسطین و غزه داشته و عمدتاً ساختمان‌های مسکونی، بیمارستان‌ها و مدارس را بمباران کرده و این رژیم کودک‌کش اسرائیل به هیچکس رحم نکرده و نمی‌کند.

وی افزود: اسرائیل این رژیم کودک‌کش در حال فروپاشی و سقوط است و بمباران بیمارستان المعمدانی آغازی بر پایان اسرائیل است.

مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه انصارالحسین(ع) همدان در ادامه گفت: دولت سیزدهم نماد دولت‌های مترقی، میدان‌دار و پرکار است و توفیقات بسیار خوب و مهمی در همه عرصه‌ها به خصوص عرصه بین المللی داشته است.

وی افزود: در سطح شهرستان این مجمع عالی بسیج است که برای تلنگر زدن، درخواست دادن و مطالبه‌گری وجاهت قانونی کشوری دارد. امیری بیان کرد: امروز طرح‌هایی ارائه شد که ظرفیت‌های این طرح‌ها در شهرستان مد نظر گرفته شده است و در این مجمع مطرح شده‌اند.

وی ادامه داد: مجمع عالی بسیج کمکی برای هیئت اجرایی استان و شهرستان است برای برطرف کردن مشکلات استان و شهرستان که امید است با ارائه طرح‌ها و راهکارها مشکلات و موانع برطرف شوند.

در پایان این مراسم از هیئت رئیسه مجمع بسیجیان شهرستان نهاوند و برخی از روسای کارگروه‌ها و مسئول بسیج فرهنگیان نهاوند سرهنگ نادری، تجلیل به عمل آمد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location