سرخط خبرها

مسئول جمع آوری زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) نهاوند گفت: در ۶ ماهه سال جاری ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات غلات از سوی کشاورزان پرداخت شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام مصطفی عبدالملکی اظهار کرد: در ۶ ماه اول سال بیش از ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات غلات از سوی کشاورزان نهاوند به عاملین جمع‌آوری زکات پرداخت شده است.

وی افزود: از این میزان زکات پرداختی بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مربوط به کشاورزان نهاوند و ۸۰۰ میلیون تومان نیز مربوط به منطقه خزل بوده است.

مسئول جمع‌آوری زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) نهاوند با بیان اینکه خوشبختانه میزان زکات امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیشتر بوده است افزود: البته در حال حاضر پرداخت زکات غلات از سوی کشاورزان ادامه دارد و قطعا رقم فعلی در آینده بیشتر خواهد شد.

وی در خصوص نحوه هزینه‌کرد مبالغ زکات اضافه کرد: ما امسال زکات پروژه که در برنامه‌های عمرانی روستاها مورد استفاده قرار می‌گیرد نداشتیم اما مبالغ جمع شده، صرف رسیدگی و کمک به وضعیت معیشت محرومین هر روستا می‌شود.

عبدالملکی گفت: برای جمع‌آوری زکات توسط عاملین که با همکاری روحانیون مستقر در روستاها و دهیاران با سایر افراد مد نظر آموزش‌های لازم و دوره‌های توجیهی با کشاورزان برگزار می‌شود که برگزاری این جلسات در تشویق کشاورزان تاثیر خوبی داشته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location