سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: امیدآفرینی و اعتمادسازی بین مردم از مهم‌ترین عوامل حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه سال جاری است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند در دیدار با اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات نهاوند گفت: باید با همکاری و همدلی و مسئولیت‌پذیری بتوانیم انتخاباتی سالم و با مشارکت مردم برگزار کنیم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه همراهی خوبی در مجموعه شهرستان وجود دارد که این کار به برگزاری بهتر انتخابات کمک خواهد کرد.

احمدوند بیان کرد: در این جلسات باید در خصوص همکاری ستاد انتخابات و هیأت‌های نظارت و اجرایی شهرستان و احصای امکانات و تجهیزات موردنیاز انتخابات بحث و تبادل‌نظر شود.

فرماندار نهاوند گفت: وظیفه همه ما فراهم کردن زمینه برای حضور حداکثری مردم و برگزاری انتخاباتی باشکوه است.

وی عنوان کرد: امیدآفرینی و اعتمادسازی بین مردم از مهم‌ترین عوامل حضور حداکثری مردم در انتخابات است و همه وظیفه‌داریم در این راستا کارکنیم.

احمدوند اظهار داشت: امید است باهم افزایی هیات‌های اجرایی و هیئت نظارت شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی باشیم و بتوانیم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را در تحقق نقشه‌های شوم خود ناامید کنیم.

فرماندار نهاوند ادامه داد: به یاری خدا مردم مؤمن ایران اسلامی بار دیگر با حضور خود در انتخابات حماسه خلق خواهند کرد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود. شهرستان نهاوند یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و ۵۷ نفر برای شرکت در انتخابات این شهرستان ثبت‌نام خود را نهایی کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location