سرخط خبرها

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: رانندگی فردی ۱۸ ساله بدون گواهینامه، شب گذشته موجب بروز تصادف در شهرستان نهاوند و مرگ سه نفر شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی فکری اظهار کرد: نظارت نکردن خانواده ها بر رانندگی فرزندان و قرار دادن خودرو در اختیار فرزندان بدون گواهینامه موضوعی است که برخی مواقع موجب بروز سوانح سهمگین و داغدار شدن خانواده‌ها می شود.

وی اضافه کرد: بی توجهی به مسئولیت های فردی و اجتماعی برخی مواقع برای افراد گران تمام می شود که تصادف شب گذشته نمونه ای از این موضوع است.

رئیس پلیس راه استان همدان یادآوری کرد: شب گذشته خودرویی با سه سرنشین نوجوان و بدون گواهینامه با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت تردد کرده که به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، این خودرو در حوالی روستای لیلی یادگار بخش خزل شهرستان نهاوند واژگون شد. 

سرهنگ فکری ادامه داد: پس از واژگونی، خودرو بر روی زمین کشیده شده و با کامیون کمپرسی برخورد کرد که هر سه سرنشین سواری جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: مسیر نهاوند به کرمانشاه یکی از مسیرهای حادثه خیز استان همدان به شمار می رود که برای مدتی شمار سوانح در این جاده فروکش کرده بود.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: به منظور ایمن سازی این جاده پر ترافیک تعریض این جاده در حال انجام است و راننده کامیون نیز با وجود قرار دادن سنگ برای عبور نکردن خودروها از این جاده در دست اجرا، وارد این مسیر شده و خلاف جهت در حال تردد بود.

سرهنگ فکری تاکید کرد: هر چند افراد بدون گواهینامه سهم کمی از سوانح رانندگی استان را به خود اختصاص دادند اما در بیشتر مواقع تصادفات آنها موجب مرگ گروهی افراد می شود.

۲۲۴ نفر از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه در سوانح جاده ای این استان جان خود را از دست دادند که ۲۶ نفر معادل ۱۱ درصد نسبت به هفت ماهه سال گذشته کاهش داشته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location