سرخط خبرها

فرمانده و نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند در بیانیه مشترکی فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز را گرامی داشتند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، متن پیام بدین شرح است :

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید. (صحیفه امام، ج ۱۰، ص ۳۷۳)

سیزده آبان روز شروع سقوط هیبت استکباری آمریکاست. (امام خامنه ای)

سیزده آبان برگ زرینی از کتاب سراسر افتخار وحماسه ی انقلاب اسلامی است.روزی که در آن فرزندان امام و صدها دانش آموز و دانشجو در مقابل دانشگاه تهران و خیابان های اطراف با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا پایه های استکبار را به لرزه در آوردند، روزی که به واسطه عظمت خود لقب یوم ا... یافت.

علاوه بر جنبه های مهم اعتقادی وآرمانی سیزده آبان، علت اینکه از این روز بعنوان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی)یاد می شود، فراگیر بودن آثار سازنده وانقلابی حوادث واتفاقات آن در سطح منطقه وجهان است.

بالاخره دنیا دید وفهمید که در مقابل استکبار آمریکا و دولتهای ظالم و متجاوز هم میتوان ایستاد و هوشمندانه وشجاعانه فریاد نفرت و ننگ برسرشان کشید.

تبعید حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ به ترکیه باعث شعله ورشدن آتش مبارزه با رژیم طاغوت گردید.

این بیداری و مبارزه در جان و اندیشه نوجوانان و دانش آموزان مومن و انقلابی در ۱۳آبان ۱۳۵۷ متجلی گشت تا جایی که با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند. استکبارستیزی ملت تاریخ‌ساز ایران در ۱۳آبانی دیگر در سال ۱۳۵۸ با فتح لانه جاسوسی توسط دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام، آن‌گونه رقم خورد که هیمنه استکباری آمریکا را در چشم اندیشمندان و آزادی خواهان جهان در هم کوبید.

رخ دادی که بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه نام «انقلاب دوم» بر آن نهاد. با وجود گذشت چهل وپنج سال از حماسه ماندگار‌ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان پر شور و انقلابی ایران اسلامی، این اقدام شجاعانه و مبتنی بر بصیرت و متکی به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، سرمشقی ارزشمند برای نوجوانان و جوانان است .

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، سپاه ناحیه نهاوند ضمن دعوت ازعموم ملت شهید پرور ایران اسلامی جهت حضور پرشکوه در بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان اعلام می‌دارند؛ همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت کرده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، همواره در راستای زنده نگه داشتن آرمان های ضداستکباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی همچون گذشته در صحنه حضور خواهد یافت و در گام دوم انقلاب با اقدام جهادی در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی کوشا و فعال خواهد بود.

سرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند

حجت الاسلام والمسلمین محمد ولی دارابی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location