سرخط خبرها

شهردار نهاوند گفت: طرح ساماندهی دست‌فروشان در سطح شهر نهاوند به همراه جمع‌آوری سد معبر با پلمب مغازه‌های متخلف اجرا می‌شود.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مجید یوسفی نوید در گفتگو با خبرنگاران گفت: با واحدهای تجاری، مغازه‌ها و کسبه‌ای که با گذاشتن مانع و یا اجناس مغازه اقدام به مسدود کردن راه عبور شهروندان کنند طبق قانون برخورد می‌شود.

وی اظهار داشت: واحدهای متخلف با همکاری ادارات عضو کمیته جلوگیری از سد معبر که شامل فرمانداری، نیروی انتظامی، اصناف، صنعت معدن و تجارت، تعزیرات و شهرداری پلمب و مشمول جریمه می‌شوند.

شهردار نهاوند بیان کرد: طی روزهای گذشته نیز تعدادی از این مغازه‌ها پلمب شده و این روند به‌صورت دائمی ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص لزوم ساماندهی دست‌فروشان نیز گفت: در خصوص پیاده راه سعدی نیز بعد از اذان مغرب و عشاء دست‌فروشان می‌توانند با هماهنگی با معاونت خدمات شهری شهرداری نهاوند و به‌صورت مشخص اقدام به دست‌فروشی نمایند.

یوسفی نوید بیان داشت: برای جلوگیری از سد معبر جلسات مختلفی در سطح شهر برگزارشده است و هماهنگی لازم با ادارات مرتبط انجام‌شده است.

وی اظهار کرد: جلوگیری از سد معبر توسط مغازه‌ها، دست‌فروش‌ها و خودروهای سیار و هرگونه مانعی که ایجاد مزاحمت برای عابران پیاده در پیاده‌رو نماید ممنوع است.

شهردار نهاوند در ادامه با اشاره به اینکه ساماندهی این موارد از مطالبات شهروندان است، گفت: پلمب، اعمال جریمه و توقیف برای مغازه‌ها و خودروهای متخلف به‌صورت جدی پیگیری و انجام می‌گیرد و در صورت عدم توجه به اخطار اول، پلمب توسط شهرداری انجام می‌شود.

وی در پایان بیان داشت: مبارزه با سد معبر و احقاق حقوق شهروندان ازجمله برنامه‌های ادارات عضو در این جلسه بوده و با اجرایی شدن مصوبات و پیگیری سایر ادارات سد معبر در سطح شهر ساماندهی می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location