سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان دغدغه مهمی است که باید تحقق یابد چون اثرات زیادی دارد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بازنشستگان سرمایه‌های عظیم انسانی و اجتماعی کشور هستند که باید تکریم و موردتوجه قرار بگیرند.

وی اظهار داشت: پیگیر طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و طرح ساماندهی کارکنان دولت در مجلس هستیم.

نماینده نهاوند افزود: پیرو مکاتبه با آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پیگیر تصویب قانون اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هستیم.

وی بیان کرد: امروز این طرح در صحن مجلس مطرح خواهد شد و قطعاً علاوه بر نظر موافق با آن حتماً پیگیر به نتیجه رسیدن طرح خواهم بود.

شهبازی اظهار داشت: با توجه به اینکه در قانون بودجه ۱۴۰۰ منابع مالی طرح پیش‌بینی‌شده است و دولت محترم در راستای تکالیف بودجه‌ای ملزم به اجرا است، نمایندگان مجلس پیگیر اجرایی نمودن آن در سال جاری و احکام دائمی قانون توسعه هفتم کشور هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیگیر اصلاح طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت نیز هستیم و در نطق انجام‌شده هم در این مورد صحبت کردم.

نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص اجرای این طرح نمایندگان مجلس جهت تأمین نظر شورای نگهبان، مواردی از طرح را اصلاح کردند.

وی گفت: امیدواریم علاوه بر این طرح با توجه به تذکر و پیشنهاد ارائه‌شده، طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هم به‌زودی در صحن مجلس مطرح شود.

شهبازی افزود: با توجه به مطالبه بازنشستگان در این زمینه با تعدادی از اعضای کانون بازنشستگان شهرستان نیز دیداری داشتیم و نقطه نظرات این عزیزان را شنیدیم.

نماینده نهاوند اظهار داشت: در این دیدار مراجعه‌کنندگان خواستار پیگیری این مطالبه بازنشستگان تا حصول نتیجه شدند.

وی بیان کرد: تسریع در پرداخت مبالغ بیمه و همچنین پرداخت وام ضروری صندوق قرض‌الحسنه بازنشستگان و تصحیح فرآیند پرداخت این وام از دیگر مطالبات مطرح‌شده در این دیدار بود.

شهبازی افزود: مجلس مصمم است تا این طرح به نتیجه برسد چون تکریم بازنشستگان از اولویت‌های مجلس و دولت است.

وی در پایان گفت: همه ما به‌عنوان مسئولان نظام خود را موظف به رفع دغدغه این قشر عزیز و محترم می‌دانیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location