سرخط خبرها

مدیرکل ستاد بحران استان همدان بعد از وقوع سیلاب برای برآورد خسارات و بررسی آخرین وضعیت از شهر برزول بازدید کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، بارش‌های باران در روزهای اخیر موجب وقوع سیلاب و ایجاد خسارات به واحدهای مسکونی و مدارس شهر برزول نهاوند خسارت وارد کرد.

غافلگیری ستاد بحران و شهرداری این شهر موجب گلایه‌های زیادی از طرف مردم و شهروندان شد و آب‌گرفتگی معابر و چندین واحد مسکونی را رقم زد.

همچنین بارش‌های اخیر باعث آب‌گرفتگی فضاهای آموزشی و مدارس این شهر شد و مشکلاتی را برای دانش آموزان و معلمان ایجاد کرد. جلسه ستاد بحران در بخش زرین‌دشت با حضور مسئولان شب گذشته برگزار شد و مسئولان محلی نیز در محل سیلاب حضور یافتند.

همچنین در پی این سیلاب و ایجاد خسارت به برخی زیرساخت‌ها و منازل مسکونی شهر برزول پور حسینی مدیرکل ستاد بحران استان همدان، ثابتی مقدم مدیرکل پدافند غیرعامل و جعفر سلگی معاون عمران و برنامه‌ریزی فرمانداری نهاوند با حضور خانم سلگی بخشدار زرین‌دشت، شهردار و اعضای شورای شهر برزول از آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده شهر برزول بازدید کردند.

در این بازدید خسارات وارده براثر بارندگی‌های اخیر به زیرساخت‌ها و مدارس این شهر موردبررسی قرار گرفت. همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد مشکلات و خسارات وارده به مدارس و سطح شهر را از طریق سازمان نوسازی مدارس و مدیریت بحران بررسی و برای رفع مشکلات به وجود آمده تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

شهروندان امیدوارند این بازدیدها اثربخش باشد و موجب جبران خسارت‌های آن‌ها شود و مشکلات را کاهش دهند.

مردم شهر برزول از مسئولان درخواست دارند تا تجهیزات مناسب و ماشین‌آلات لازم را در اختیار شهرداری و ستاد بحران قرار دهند تا در این حوادث بتوانند از این تجهیزات استفاده کنند.

در سامانه بارشی اخیر بیشترین بارش‌های استان مربوط به شهرستان نهاوند و برای مناطق برزول، فیروزان و فارسبان این شهرستان بود.

در ۷۲ ساعت بارندگی سامانه اخیر بارشی در استان همدان شهر برزول با بیش از ۷۰ میلی‌متر بارش پربارش‌ترین نقطه استان بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location