سرخط خبرها

شهردار نهاوند گفت: در دو سال گذشته بیش از ۵۰ هزارتن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری تولید و در بیش ۶۰۰ کوچه ومعابر سطح شهر توزیع و پخش شده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مجید یوسفی نوید گفت: با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته بیش ۱۲۰۰ تن سیمان رایگان از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دریافت کرده ایم که جهت تولید جداول وکفپوش و لوله های سیمانی و..در کارگاه شهرداری نهاوند مورد استفاده قرارگرفته است.

وی ادامه داد: بیش از ده پارک محله ای در مناطق کم برخوردار نهاوند احداث شده است و هم اکنون باز سازی و اصلاح پارک محله ای شهید طالبیان در منطقه شیخ منصور آغاز و در دستورکار قرارگرفته است.

شهردار نهاوند افزود: عملیات ساخت واحداث پارک بزرگ صخره ای در مساحت شش هکتاربا اعتباری بالغ بر ۴۵میلیارد تومان تقریبا به اتمام رسیده است که طی چند روز آینده رسماً افتتاح و مورد بهره برداری شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی گفت: با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهرستان عملیات اجرای ساخت میدان شهدای ارتش در بلوار امام حسین و میدان سپاه در بلوار ولیعصرآغاز شده است که امیدواریم با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ظرف دوماه آینده با هزینه ای بالغ بر شصت میلیارد ریال به بهره برداری برسند.

یوسفی نوید اظهار داشت: باتوجه به درخواست هیئت امنای مسجد سیدالشهدا جهت ایجاد پارک محله ای و فضای بازی کودکان مقرر گردید با مساعدت و همکاری شهردار نهاوند در محوطه جنب مسجد بزودی عملیات اجرایی این پارک آغاز شود و جهت استفاده شهروندان محله کوی بهاران قرار گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location