سرخط خبرها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند گفت: دشمنان در جنگ ترکیبی گسترده درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند که همواره حضور مردم نقشه‌های آن‌ها را خنثی کرده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهروز کیانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دشمنان انقلاب با انواع ترفندها و نقشه‌های شوم درصدد هستند تا از کوچک‌ترین مشکلات بیشترین استفاده را ببرند و فتنه‌انگیزی کنند.

وی اظهار داشت: کار دشمن دشمنی کردن است و باید همواره مراقب بود تا با روایت‌های دروغ و جعلی جای حق و باطل را عوض نکنند.

کیانی افزود: در اتفاقات سال گذشته دشمنان همه توان خود را در جنگ ترکیبی به میدان آوردند و با استفاده از ابزار رسانه‌ای درصدد پیاده کردن نقشه‌های خود بودند. وی ادامه داد: در این جنگ همه به میدان آمده بودند و علیه نظام مقدس اسلامی دست‌به‌کار شدند و از رسانه در راستای منافع خود استفاده کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند گفت: رسانه‌های مختلف و ضدانقلاب در خدمت اهداف آن‌ها بودند و هزاران دروغ و شایعه را علیه کشور پخش کردند.

وی ادامه داد: هدف امپراتوری دروغ رسانه‌ای استکبار ناامید کردن مردم و ایجاد ترس و التهاب در بین مردم بود تا در این فضای غبارآلود بتوانند نقشه‌هایشان را دنبال کنند.

کیانی اظهار داشت: به یاری خدا و با بصیرت و آگاهی مثال‌زدنی مردم همیشه درصحنه در این عرصه مهم هم ملت قهرمان ایران اسلامی سرافراز خارج شد.

وی بیان کرد: مردم همیشه نشان دادند هر جا دشمن بخواهد اقدامی علیه کشور انجام دهد مردم باقدرت در میدان حضور می‌یابند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند گفت: جهاد تبیین یکی از موارد مهمی است که می‌بایست در دستور کار همه باشد چون با این مورد است که می‌توانیم نقشه رسانه‌های دشمنان را بشناسیم و اقدام کنیم.

کیانی ادامه داد: کشور در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌های زیادی کرده است و باید این پیشرفت‌ها را برای جوانان بیان کنیم و مردم را امیدوار کنیم.

وی اظهار داشت: دستاوردهای نظام که در زمینه‌های مختلف علمی، پزشکی، هسته‌ای، دفاعی و موشکی برای همه بیان شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در پایان گفت: به یاری خدا ملت ایران اسلامی در همه زمینه‌ها بر دشمن پیروز شده است و باقدرت به مسیر پرافتخارش ادامه می‌دهد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location