سرخط خبرها

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در اقناع‌سازی و فرهنگ‌سازی درزمینهٔ فرزند آوری دارند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، مراد معصومی در گفتگو با خبرنگاران نهاوند اظهار داشت: فرزند آوری مسئلهٔ مهم و یک شاخص فرهنگی محسوب می‌شود و متأسفانه تمایل به فرزند آوری کاهش‌یافته که باید دلایل و عوامل آن بررسی شود.

وی عنوان کرد: امروزه نگاه‌ها و دیدگاه‌ها نسبت به این مقوله عوض‌شده است و این نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها است که نسبت به این موضوع مهم فرهنگ‌سازی و اقناع‌سازی کنند و مردم را به فرزند آوری تشویق کنند.

معصومی ادامه داد: موضوع پیری جمعیت یکی از بحران‌هایی است که باید برای خانواده‌ها بیان شود و لزوم فرزند آوری را برای آن‌ها مورد تأکید قرار دهد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با اشاره به اینکه رسانه‌ها آیینه تمام نمای جامعه هستند، بیان داشت: جهان امروز جهان تصویر است و رسانه‌ها یکی از ارکان مهم و غیرقابل‌انکار جامعه هستند که درزمینهٔ فرزند آوری می‌توانند بسیار اثرگذار باشند.

معصومی در ادامه با اشاره به افتتاح نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب‌خوانی گفت: در هفتهٔ کتاب و کتاب‌خوانی نمایشگاه کتابی با حدود بیش از ۲ هزار جلد کتاب و با ۵۰ درصد تخفیف در میدان سردار سلیمانی برپا خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از ناشرین کتاب در شهرستان نهاوند افزود: در هفتهٔ کتاب و کتاب‌خوانی آیین رونمایی از کتب دو مؤلف نهاوندی در محل خانه امید بازنشستگان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند و سازمان بازنشستگان استان همدان انجام خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location