سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند گفت: صهیونیست‌ها نمی توانند شکست در غزه را ترمیم کنند و هیچ دستاوردی در این منطقه نداشته‌اند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: اگر صبر و مقاومت و تقوا داشته باشیم توطئه‌های دشمنان بر ما اثر نخواهد گذاشت و این فرموده قرآن است و به عینه ما این را در دوران انقلاب اسلامی دیده ایم.

وی ادامه داد: دشمنان فتنه‌ها، تحریم‌ها، تهدیدها و جنگ را بر علیه کشور به راه انداختند ولی مردم با صبر و مقاومت همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند و یقین بدانیم که پیروزی نهایی برای مردم ایران اسلامی است.

امام جمعه نهاوند با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج افزود: بسیج ضامن حفظ نظام است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود بسیج الگوی هسته‌های مقاومت در دنیای اسلام و مستضعفان عالم است. وی بیان داشت: بسیج در هرجا وارد شده خوش درخشیده و در عرصه‌های مختلف این نیروی مردمی و با ایمان همیشه حاضر و در خدمت مردم بوده است.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها به چهلمین روز عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و گفت: دشمن در این مبارزه هیچ دستاوردی نداشته است نه حماس را از بین برده و نه توانسته این شکست را ترمیم کند و فقط توانسته زن‌ها و کودکان را بکشد.

وی عنوان کرد: دنیا و وجدان بشریت اوج وحشی‌گری و خباثت جنایتکاران آمریکا و صهیونیست‌ها را مشاهده کردند و دیدییم در دنیا چقدر بر علیه این جنایت‌ها تظاهرات کردند.

امام جمعه نهاوند افزود: مدعیان حقوق بشر در قبال این جنایت‌های وحشتناک کاری نمی‌کنند و ابزاری در دست صهیونیست‌ها ها هستند و نباید به آنها امید داشته باشیم که برای مردم مظلوم فلسطین کاری بکنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به انتخابات اشاره کرد و گفت: امیدواریم کاندیداها، ستادها و طرفدارانشان حق همدیگر را رعایت کنند و از تخریب و اختلاف پرهیز کنند و به یاری خدا مشارکت مردم را هم تقویت کنند.

حجت الاسلام مغیثی بیان داشت: همه کاندیدها محترم هستند و همه حق دارند و نباید بر علیه احدی از این کاندیداها سیاه‌نمایی شود و در ایام تبلیغات هم ستادها باید از کاندیدهای مورد نظر خود حمایت کنند و برنامه‌های وی را بیان کند و از اختلاف پرهیز کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location