سرخط خبرها

جلسه حفظ و نشر آثار دفاع مقدس شهرستان نهاوند با دستور کار برنامه ریزی میزبانی و مراسم استقبال از شهید گمنام در شهر برزول، به ریاست کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور  مهندس جهانگرد نماینده بنیاد حفظ ونشر آثار دفاع مقدس استان همدان و جمعی از مسئولین شهرستان و بخش زرین دشت در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، شهروز کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خدا اظهارداشت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، این زنده نگه داشتن امروز وظیفه ی همه ی همرزمان و عاشقان شهداست که این شهدا را به عنوان اسوه های ایثار و شهامت و شهادت به مردم خاصه نسل جوان معرفی کنیم .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند گفت: حضور شهدا تلنگری است برای ما که از روزمرگی ها و خواب غفلت و مسائل دنیوی و مادی که گریبانگیر ما شده است بیدار شویم .

وی افزود : هر چند وقت یکبار شهدا به دادمان می رسند و به ما تلنگری می زنند و با پیدا شدن پیکر مطهر یک شهید ما را از خواب غفلت بیدار می کنند ، اگر همین شهدا نبودند ، اگر راهبری های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) نبود امروز ما در این امنیت به سر نمی بردیم و اگر امروز عزت و افتخاری داریم همه را مدیون شهدا هستیم .

وی با اشاره به شرایط سخت دوران دفاع مقدس تصریح کرد : ما در دوران دفاع مقدس از کمترین امکانات برخوردار بودیم اما امروز به برکت خون شهدا قدرت اول منطقه و جهان هستیم .

کیانی با اشاره به اینکه هرچه برای شهدا کار انجام شود کم است، خاطر نشان کرد : امروز دشمن اقدامات و توطئه های بسیاری بر علیه جهان اسلام و علی الخصوص ایران اسلامی و نسل نوجوان و جوان در دستور کاردارد و رسالت امروز ما مقابله با ابر قدرت های جهان است و با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان مبنی بر جهاد تبیین و آگاه کردن نسل جوان ، هرچه در حوزه ی شهدا کار کنیم کم است .

کیانی بیان داشت : شهرداری و بخشداری برزول به فوریت کاریادمان و جانمایی قبر شهید گمنام را در این شهر برزول انجام دهند وبرابر دستورالعمل کارها را پیگیری نمایند .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند در خاتمه در خصوص حوادث اخیر غزه اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی سرزمین غزه را اشغال کرده و قصد دارد مردم مظلوم غزه را از سرزمینشان بیرون کند، منافع غزه باید حفظ شود و اسرائیل جایی در این سرزمین ندارد و ایران و همه ی کشورهای دنیا حامی غزه و مردم مظلوم آن هستند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location