سرخط خبرها

اشتغالزایی برای ۳۰ نفر به همت کارآفرین بسیجی نهاوندی کارآفرین موفق اهل روستای بیان نهاوند با تاسیس مجموعه کارآفرینی، برای ۳۰ نفر از بانوان روستا شغل ایجاد کرده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، در این مرکز کارآفرینی رشته‌های خیاطی، قالی بافی، کامپیوتر، تولید عرقیجات و ترشی و شیرینی آموزش داده می‌شود.

این بانوی کارآفرین توانسته است با ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار صندوق ولایت زنان روستای بیان را تاسیس و برای بیش از ۳۰ نفر از بانوان روستا شغل ایجاد کند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: این کارآفرین با راه‌اندازی واحد‌های کارآفرینی و ایجاد رشته‌های متناسب با نیاز بازار کار توانسته برای خود و حدود ۵۰۰ نفر در طول سال زمینه فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراهم کرده و گواهینامه مهارت اعطا کند.

سرهنگ مختاری افزود: به همت بسیج سازندگی و با پرداخت ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای بیش از ۲۵۰ نفر از بسیجیان این شهرستان شغل پایدار ایجاد شده است.

او همچنین با اشاره به اینکه در نهاوند با ایجاد ۱۸۰ گروه جهادی توانسته‌ایم سهم بسزایی در محرومیت زدایی داشته باشیم، گفت: در شش ماهه اول امسال ۵۷ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اعطا شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: همچنین توسط گروه‌های جهادی ۱۲ منزل ویژه محرومین در روستا‌ها ساخته شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location