سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: بسیج به‌عنوان نیرویی مردمی همواره در خدمت‌رسانی فعال بوده و همیشه خنثی‌کننده تهدیدات و نقشه‌های دشمنان است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفتگو با خبرنگارما گفت: برای دنیا سؤال است که چه عواملی باعث شد تا انقلاب اسلامی در فتنه‌ها، تحریم‌ها، تهدیدها، جنگ تحمیلی و در همه عرصه‌ها موفق شود.

وی اظهار داشت: مردم ما در این ۴۴ سال ثابت کردند که توان مقابله با هر چالشی در هر سطحی رادارند و این مقاومت به دلیل وجود بسیج همگانی و اعتقاد مردم به خدا و قرآن است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: ایمان به خدا و قیامت و سعادتمندی و شوق مردم باایمان برای رسیدن به این مقام باعث شد مردم هرچه داشتند درراه خدا بسیجی وار تقدیم کنند و از جان و مال خود برای سربلندی کشور بگذرند و خدا هم در این راه کمک کرده است.

وی ادامه داد: بسیج مصداق عینی این جمله است که خداوند یاری‌دهنده مظلومان و مؤمنان است و به عینه ما این را دیدیدم که خداوند همواره کمک‌کننده انقلاب اسلامی بوده است.

مغیثی گفت: ایران اسلامی در همه ابعاد الگو شده و یکی از مصادیق آن بسیج است و الآن می‌بینیم هسته‌های مقاومت در کشورهای مختلف الگوی موفقی از بسیج را به نمایش گذاشتند.

وی اظهار داشت: بسیج در همه عرصه‌ها خوب درخشیده است و موفق بوده و مطمئن باشید مسلمانان دیگر کشورها هم با الگو گیری از بسیج بر مشکلات و دشمنان پیروز می‌شوند.

امام‌جمعه نهاوند بیان داشت: هفته بسیج فرصت خوبی است تا این نهاد مردمی در همه ابعادش به جامعه معرفی شود و خدمات پرشمار و خالصانه بسیج در عرصه‌های مختلف بازگو شود.

وی عنوان کرد: بسیج روزبه‌روز قدرتمندتر و گسترده‌تر شده است و خدمت‌رسانی بیشتری در مناطق مختلف و محروم کشور انجام می‌دهد.

مغیثی گفت: بسیج در خط مقدم مقابله با تهدیدهای دشمنان است و همچنین در زمان نیاز اولین خدمت رسان و یاری کننده مردم است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location