سرخط خبرها

فریاد نهاوند : سمیه شفائی- خبرنگار

1402/09/04

 رزمایش بزرگ بسیجیان شهرستان نهاوند در ورزشگاه بزرگ علیمرادیان با حضور مسئولین و بسیجیان و با سخنرانی سردار حاج مهدی ظفری رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان همدان برگزار شد .

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سردار حاج مهدی ظفری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در مراسم رزمایش بزرگ بسیجیان شهرستان نهاوند ضمن تبریک روز و هفته بسیج به بسیجیان اظهار داشت: بسیج مظهر اخلاق و سخاوت است و شک نکنید که اندیشه حاج قاسم برگرفته از مکتب بسیج است .

سردارظفری با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران جزئی از حکومت اسلامی است ، گفت: یکی از هدفهای تشکیل بسیج، تشکیل حکمت اسلامی است و حکومت اسلامی متفاوت است با جمهوری اسلامی و جمعیت آنها هم متفاوت است و جمهوری اسلامی ایران جزئی از حکومت اسلامی است و حاج قاسم سلیمانی فدای تشکیل حکومت اسلامی شد.

وی با اشاره به اینکه ، یکی از نهادهای ضروری جمهوری اسلامی بسیج است، افزود: بسیج میدان دار امت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است و خودش را متعلق به مردم میداند و از آنها جدا نیست و یکی از نهادهای ضروری جمهوری اسلامی است .

وی تصریح کرد : بسیج جان فدا و وارث عاشورا و تاریخ و آرزوهای شخص پیامبر است ، بسیج وارث یتیمی بچه های بی سرپرست جهان اسلام است ، ما میخواهیم با بسیج تاریخ را بسازیم .

سردار ظفری با اشاره تشکیل جامعه ی توحیدی گفت: ما می‌خواهیم با بسیج جامعه توحیدی تشکیل بدهیم و یکی از ویژگی های جامعه توحیدی این است که انسانها عاشق هم هستند مثل رزمندگان دفاع مقدس.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان بیان داشت : یکی از ویژگی‌های بسیج این است که برای ورود به هر سختی هیچ شرطی نمیگذارند و خودشان را به هیچ حزب و گروه و کشوری نمیدانند .

سردار ظفری گفت : با جرات میتوان گفت بزرگترین پشتوانه دین خدا و مردم بسیج است ، بسیج انسان ساز است و مثل یک درخت پر ثمر است .

وی خطاب به مسئولین اظهار داشت : قدر بسیج را بدانید ، قدر پایگاه های مقاومت را بدانید در این پایگاه های مقاومت نیروهایی ولایی هستند که برای کشور و مردمشان از هر کاری دریغ نمیکنند همچنین از ظرفیت پیشکسوتان در امور اجرایی استفاده کنید و تجربیات آنها را در کارهای محوله به کار ببندید .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در خاتمه با اشاره به حفظ عفاف و حجاب بانوان بیان داشت: چادرهای شما خواهران مثل سربند بسیجیان و رزمندگان پاسخگوی دشمنان اسلام است.

در پایان رزمایش بزرگ بسیجیان شهرستان نهاوند با حضور سردار حاج مهدی ظفری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان ، مسئولین در ورزشگاه بزرگ علیمرادیان از ۱۲ نفر بسیجی حوزه های مقاومت تجلیل شد .(4 آذر ماه 1402)

IMG 20231125 174210 191

IMG 20231125 174210 357

IMG 20231125 173114 779

IMG 20231125 173114 825

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location