سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا و ۸۵۶ شهید شهرستان نهاوند که اقتدار و امنیت و آرامش و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران مدیون خون پاک این شهداست اظهار داشت: هدف از برگزاری و اجرای ۷۵ عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان این بود که گوشه‌هایی از فعالیت‌ها زحمات و مجاهدت‌های شما بسیجیان شهرستان را به گوش مردم برسانید .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: ۴۴ سال از صدور فرمان تاریخی حضرت امام در پنجم آذر ماه ۱۳۵۸ گذشته است ، حضرت امام زمانی که سازمان بسیج را تشکیل دادند هیچ نمونه ای نداشت که بگوییم حضرت امام آن را الگوبرداری کردند نه، الگویی نبود و در همان بدو تاسیس بسیج باعث عقب راندن دشمنان از جمله آمریکایی‌ها شدند و مطمئنیم که تشکیل بسیج بر اساس اندیشه‌های اسلامی بود که خداوند متعال بر قلب امام جاری ساخت و آن فرمان تاریخی را صادر کردند .

وی افزود: حضرت امام پس از تشکیل بسیج آن را از الطاف جلیله خداوند متعال نامیده و چقدر زیبا فرمودند که اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز نشود چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن کشور دور نخواهد بود .

وی تصریح کرد: امروز الحمدلله به برکت همین بسیج انقلاب ما که ثمره عمر امام است ، در سایه توجهات ولی حضرت ولیعصر و همچنین خون پاک مطهر شهدا و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری وارد چله اول انقلاب شده و وارد دهه پنجم حیات خود شده است .

سرهنگ علی مختاری گفت: بسیج یک رسالتی را دنبال می‌کند آن رسالت تبدیل تهدیدهای انقلاب به فرصت برای نظام است اگر عمر ۴۴ ساله بسیج را نگاه کنیم می‌بینیم خیلی از تهدیدهایی که در مسیر انقلاب در حضور بسیج و بسیجی نبود این تهدیدها به فرصت تبدیل نمی‌شدند .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با با اشاره به اینکه بسیج رمز و عامل ماندگاری انقلاب بوده است بیان داشت بسیج در عرصه‌های مختلف چون سیل زلزله جهاد تبیین فتنه‌های سال‌های گذشته حضور چشمگیر و پررنگ داشته است مشکلات و تحریم‌ها اما با تفکر بسیجی و روحیه بسیجی موانع را پشت سر گذاشته‌ایم .

وی افزود: بسیج همانطور که پاره تن ملت ایران بوده و هست برای ماموریت‌های چله اول انقلاب کارنامه درخشانی را از خود نشان داده است .

وی تصریح کرد: بسیج که بزرگترین تشکیلات انقلاب ما بوده در گام دوم انقلاب به فرموده مقام معظم رهبری دو ماموریت سنگین‌تر دارد و با روحیه پاک بسیجیان مطمئنیم این ماموریت‌ها را به درستی انجام خواهیم داد آن هم بحث جامعه و تمدن اسلامی است که بسیج در گام دوم انقلاب انجام خواهد داد و زمینه ساز ظهور حضرت حجت را فراهم خواهد آورد .

سرهنگ مختاری در ادامه گفت: دومین ماموریت ما در گام دوم انقلاب تربیت ۸ میلیون جوان مومن و پای کار برای مدیریت انقلاب اسلامی خواهد بود .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در سال‌های اخیر عمر خودشان اظهار داشت: امام خمینی رحمت الله ۳۵ سال پیش وعده بسیج جهانی را دادند که الحمدالله امروز این وعده محقق شده است و امروز شاهد این هستیم که هسته‌های مقاومت در جهان شکل گرفته است حاصل این نگاه امام امروز در حزب‌الله لبنان حماس و غیره می‌بینیم .

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت دوم انقلاب مسئولین باید روحیه و تفکر جهادی داشته باشند تا انشالله بتوانیم در گام دوم انقلاب به هدفمان برسیم .

سرهنگ مختاری در خاتمه بیان داشت: امروز تفکر بسیجی در منطقه به عنوان یک الگو برای مقابله با دشمنان و استکبار جهانی معرفی‌شده است و برکات این تفکر را می‌بینیم و امروز شاهد این هستیم که صهیونیست‌ها در اوج ذلت قرار دارند و جبهه مقاومت روزبه‌روز آماده‌تر و پیش‌رونده‌تر از قبل است و به یاری خدا ظلم و استکبار نابود خواهد شد که این وعده خداوند است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location