سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: ۹۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس شهرستان نهاوند به اردوی راهیان مور جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری در حاشیه اعزام این دانش‌آموزان گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور یکی از برنامه‌های فرهنگی و بسیار موردتوجه دانش‌آموزان و نسل جوان است.

وی اظهار داشت: در این برنامه دانش‌آموزان با رشادت‌ها و ایثارگری شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس از نزدیک آشنا می‌شوند.

مختاری افزود: این اردوها تأثیر بسیار خوبی بر روی نسل جوان دارد و خود دانش‌آموزان و دانشجویان از این اردوها استقبال می‌کنند.

وی بیان داشت: وقتی جوانان به سرزمین‌های عشق و حماسه می‌روند از نزدیک مشاهده می‌کنند که شهدا برای پاسداری از انقلاب و از این مرزوبوم چقدر تلاش کردند و از جان خود گذشتند.

مختاری اظهار کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی و نرم دشمنان علیه نسل جوان برگزاری اردوی راهیان نور می‌تواند فرهنگ ایثار و شهادت را در بین این نسل ترویج دهد.

وی افزود: امروز برگزاری اردوهای راهیان نور نقطه مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان است و باید شهدا را به‌عنوان الگوهایی برای نسل جوان معرفی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: به مناسبت‌های مختلف و در هفته بسیج امسال تعداد ۹۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس نهاوند به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: این دانش‌آموزان با دو دستگاه اتوبوس به همراه عوامل اجرایی و راوی دوران دفاع مقدس به این اردو اعزام می‌شوند.

مختاری افزود: این دانش‌آموزان از منطقه عملیاتی والفجر ۸، شلمچه، کربلای ۴ و ۵ و فتح المبین بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه نهاوند در پایان گفت: تا پایان سال بخش دیگری از دانش‌آموزان و سایر اقشار به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند.

 

photo 2023 11 23 11 21 30 2 0

photo 2023 11 23 11 21 29

photo 2023 11 23 11 21 27

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location