سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: وظیفه همه ما زمینه‌سازی برای برگزاری انتخاباتی پرشور است و درراه بهتر برگزار شدن این رویداد مهم همه مسئول هستیم.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند در پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهاوند در محل فرمانداری این شهر ضمن تبریک هفته بسیج بیان داشت: اقداماتی که در هفته بسیج در سطح شهرستان انجام گرفت جای تقدیر و قدردانی دارد. وی اظهار داشت: گردهمایی بزرگ بسیج ازجمله برنامه‌های خوب شهرستان بود که مورد استقبال خیلی از همشهریان بسیجی قرار گرفت.

فرماندار نهاوند افزود: حضور دکتر محمدحسین رجبی دوانی ریاست بنیاد ایران‌شناسی در نهاوند از دیگر اتفاقات خوب شهرستان بود ولی می‌بایست از وجود ایشان و دیگر چهره‌های برجسته کشوری بیشتر استفاده شود. وی ادامه داد: حضور این افراد در معرفی ظرفیت‌های شهرستان مؤثر است و موجب جذب سرمایه‌گذار می‌شود.

احمدوند اظهار داشت: کاش بجای بازدیدهایی که دکتر دوانی در سطح شهرستان داشتند می‌توانستند ساعتی را به دانشجویان اختصاص دهند و یا اینکه جلسه‌ای برگزار می‌شد برای معرفی داشته‌ها و ظرفیت‌های نهاوند قطعاً این حضور نتیجه پربارتری می‌توانست داشته باشد.

فرماندار نهاوند در بخش دیگری از سخنانش گفت: در بحث کتاب و کتاب‌خوانی شهرستان نهاوند رتبه برتر را کسب کرد و در مراسمی از این حقیر به‌عنوان فرماندار برتر در حوزه کتاب‌خوانی تجلیل شد که نتیجه زحمات همهٔ همکاران در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص ایجاد سد معبر در معابر و خیابان‌های نهاوند گفت: صرفاً نباید انتظار داشته باشیم در این مورد فقط شهرداری اقدام کند بلکه از کلیه مسئولینی که در این زمینه می‌توانند اقداماتی انجام دهند انتظار همکاری می‌رود.

احمدوند ضمن تشکر و قدردانی از شهرداری نهاوند بابت اقداماتی ازجمله آسفالت خیابان‌ها و کارهای عمرانی صورت گرفته در این حوزه گفت: نباید به خاطر یک سد معبر کوچک آن‌ها را تضعیف کنیم و انشا الله با همکاری همه دستگاه‌های زی ربط این مسئله هم حل خواهد شد.

فرماندار نهاوند در پایان با اشاره به اینکه همه در بهتر برگزار شدن انتخابات مسئولیم، گفت: همه در این بخش نقش داریم و اقداماتی که برابر زمان‌بندی‌های انجام‌شده در نظر گرفتیم به‌خوبی در حال اجراشدن هستند و یک سری نشست‌های ماهانه در حال برگزاری است و با توجه به اینکه غیر از ساعت کاری هست امیدواریم همه مسئولین و مدیران پای‌کار باشند.

وی با توجه به اهمیت موضوع انتخابات اظهار داشت: موضوع مهم دیگر اینکه در حمایت از یک کاندیدا همه جوانب ازجمله استفاده از اموال عمومی و بیت‌المال را در نظر داشته باشیم که دچار صدمات جبران‌ناپذیری نشویم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location