سرخط خبرها

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح پیشگامان امنیت انتظامی در این شهرستان در راستای تأمین امنیت شهروندان خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ذبیح‌الله درویشی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرحله چهارم طرح پیشگامان امنیت انتظامی با محوریت پلیس پیشگیری در سطح شهرستان نهاوند به مدت چهار روز اجرا شد.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عوامل انتظامی ۲۰ فقره انواع سرقت، ۱۱ قبضه سلاح غیرمجاز، بیش از ۲۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر را کشف و ۱۸ دستگاه موتورسیکلت و ۶ دستگاه خودرو متخلف را توقیف کردند.

درویشی افزود: در ادامه اجرای این طرح تعدادی اقلام ضد فرهنگی، بیش از ۲۴ هزار نخ سیگار قاچاق، ۶ نفر سارق و ۳۷ نفر معتاد متجاهر و توزیع‌کننده مواد مخدر و ۵۰ از محکومین متواری دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در این طرح ۳۰ قبضه انواع سلاح سرد نیز کشف، ۱۵ محله در شهر و روستاها پاک‌سازی و ۱۷ مغازه متخلف نیز پلمپ شدند. وی ادامه داد: پنج باند سرقت سیم برق و تجهیزات کولر متلاشی و مال‌خرها هم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

درویشی اظهار داشت: کسانی که قانون‌شکنی و هنجارشکنی کنند با برخورد نیروی انتظامی مواجه می‌شوند و با این‌گونه افراد بدون هیچ مماشاتی طبق قانون رفتار خواهد شد.

وی بیان کرد: امنیت و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و در این راه به همکاری مردم با نیروی انتظامی نیاز است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در طول سال و به فراخور طرح‌های انتظامی شهرستان برای برخورد با ناهنجاری‌ها و مجرمین در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد.

وی بیان داشت: از شهروندان درخواست داریم موارد مختلف و مشکوک را با شماره ۱۱۰ به عوامل انتظامی اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location