سرخط خبرها

زهرا سهرابی - خبرنگار

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، صفی الله خرم آبادی رئیس شورای شهر نهاوند در گفتگو با خبرنگار فریاد نهاوند اظهار داشت : با توجه به اینکه یکی از معیارهای حائز اهمیت در ارزیابی عملکرد شهرداریها، ارتقای کیفیت آسفالت خیابانها ، معابر و کوچه های شهری است و وجود معابر استاندارد در کنار آسفالت با کیفیت در معابر و شوارع اصلی و فرعی از جمله مسائل دخیل در رضایت مندی از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی محسوب می گردد.

رئیس شورای شهر نهاوندگفت : با ارتقاء و برنامه ریزی در این زمینه به عنوان یکی از ضروریات اساسی شهر می توان در راستای تحقق حقوق شهروندی و پاسخ به مطالبات شهروندان گام برداشت.

وی افزود : شهرداری و شورای اسلامی شهر نهاوند علیرغم مشکلات و موانع مالی برای پیشبرد پروژه های عمرانی از هیچ تلاش و کوششی فروگزار نمی کنند و در راستای سهولت تردد خودروها، و تسهیل در رفت آمد و به منظور جلب رضایت مندی شهروندان، اجرای عملیات آسفالت معابر سطح شهر را به عنوان یکی از اولویتهای مهم در عملیات های اجرائی و عمرانی با جدیت در دستور کار خود قرار داده اند .

خرم آبادی بیان داشت : طی دو سال گذشته بیش از ۵۰ هزارتن آسفالت، در کارخانه آسفالت شهرداری تولید ودر هفت ماه گذشته بالغ بر ۲۰ هزار تن آسفالت بصورت فنیشری و لکه گیری دستی انجام شده است و بالغ بر دویست هزار متر مربع و ۶۰۰ کوچه و خیابان آسفالت ریزی شده است.

وی افزود: با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته بیش ۱۲۰۰تن سیمان رایگان ازبنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دریافت کرده ایم که جهت تولید جداول وکفپوش ولوله های سیمانی و..در کارگاه شهرداری نهاوند مورد استفاده قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه لکه گیری و آسفالت معابر را از اولویت های مدیریت شهری و شورای شهر است، تصریح کرد: عملیات لکه گیری در خیابان ها و کوچه‌ های سطح شهر که دارای مشکل بوده، شناسایی شده است و بر اساس اولویت بندی های صورت گرفته همچنان ادامه خواهد داشت این امر مورد توجه و تاکید شهرداري و شورای شهر نهاوند است که در کوتاهترین بازه زمانی و در راستای خدمت رسانی به شهروندان نهاوندي می باشد.

رئیس شورای شهر نهاوند گفت : اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی و پرسنل خدوم شهرداری نهاوند، خصوصاً عزیزانی که جهت پخش آسفالت در سطح شهر زحمت کشیده اند نهایت تقدیر و تشکر را دارم و هدف همه ی ما رضایت شهروندان است چرا که رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری و شورای شهر می دانیم و امیدواریم که بتوانیم برای مردم نهاوند خدمات رسانی بهتری داشته باشیم و از انتقادات سازنده و پیشنهادات همشهریان عزیز با دل و جان استقبال می کنیم.

در خاتمه گزارش عملکرد شش ماهه اول سال 1402 شهرداری و شورای اسلامی در بحث اجرای کفپوش و سایر فعالیتهای عمرانی جهت استحضار همشهریان عزیز به شرح ذیل را به استحضار می رسانیم :

1. اجرای کفپوش در سطح شوارع و معابر 5250 متر مربع

2. شن ریزی در سطح شوارع و معابر 2500 متر مربع

3. بلوک چینی در سطح شوارع و معابر 1145 متر مربع

4. خاک ریزی و بیس ریزی 30000متر مربع

5. اجرای جداول به طول 900 متر 

6. تولید کفپوش در کارگاه شهرداری 84257عدد

7. تولید بلوک در سطح شوارع و معابر 11851 عدد

8. تولید جدول در سطح شوارع و معابر حدودا 20000عدد

9. احداث پارک صخره ای دو خواهران به مساحت 2 هکتار

10. احداث پارک مشاهیر، پارکهای محله ای گوشه سرآسیاب،شاطر آباد، مهدیه(سلمان فارسی) حسن آباد، پارک بادام و.....

11. تجهیز ماشین آلات مورد نیاز شهرداری، واحد خدمات، آتش نشانی و ....

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location