سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از کمک ۶۵۰ میلیون تومانی مردم شهرستان نهاوند به جبهه مقاومت و غزه خبر داد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری اظهار کرد: مردم شهرستان نهاوند تا ۲۰ آذر سال جاری ۶۵۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی به جبهه مقاومت کرده‌اند، که از این مبلغ، ۱۸۲ میلیون تومان نقدی، ۴۰۰ میلیون تومان اقلام دارویی و ۶۸ میلیون تومان نیز سایر اقلام ضروری بوده است.

وی تصریح کرد: اقلام ضروری و کالاهای قابل استفاده و مورد نیازی که برای مردم غزه تامین کرده‌ایم، شامل پتو، البسه زنانه و مردانه و بچگانه، مواد غذایی قند و شکر، برنج، رب گوجه، عسل، نخود، عدس و... بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ضمن قدردانی از مردم همیشه در صحنه نهاوند گفت: این کمک‌ها از طریق ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت سپاه ناحیه نهاوند و پایگاه‌های مقاومت خواهران و برادران جمع‌آوری شده است، که در اختیار مردم مظلوم غزه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 5151818086011 نزد بانک سپه به نام جبهه مقاومت مرکزی واریز کرده و کمک‌های غیر نقدی خود را به نزدیک‌ترین پایگاه یا حوزه مقاومت تحویل دهند و این اطمینان به مردم عزیز داده می‌شود که تمام وجوه واریزی و اقلام دریافتی، به دست مردم مظلوم غزه خواهد رسید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location