سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: بازنشستگان سرمایه‌های اصلی سپاه هستند و تجربیات ارزشمندی در زمینه‌های مختلف دارند که از این تجارب باید به نحو احسنت استفاده کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری در مراسم انس و الفت کانون وابستگان سپاه ناحیه نهاوند گفت: برکت وجود بازنشستگان و با تلاش‌های این قشر عزیز باعث شکست دشمنان شده است.

وی اظهار داشت: دشمنان همواره در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده‌اند تا نگذارند این انقلاب مردمی و دینی صادر شود ولی امروز همه می‌بینیم که انقلاب در کشورهای زیادی الگو شده است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: بازنشستگان سپاه تجربیات گران‌بهایی در عرصه‌های مختلف دارند و از سرمایه‌های اصلی سپاه هستند که باید از تجربیان استفاده کرد.

وی ادامه داد: بازنشستگان در دوران دفاع مقدس در کنار دیگر رزمندگان، رشادت‌های بی‌نظیری از خود نشان دادند و اجازه ندادند دشمنان یک وجب از خاک کشور را تصرف کنند.

مختاری گفت: امروز به برکت وجود بازنشستگان و استفاده از تجربیات این عزیزان و باوجود تلاش جوانان انقلابی در عرصه‌های مختلف قوی شده‌ایم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: نبرد حق و باطل ادامه دارد و باید با اتکا تفکر بسیجی در همه عرصه‌ها بتوانیم دشمنان را شکست دهیم.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: در پایان سال انتخابات مهمی داریم که همه دلسوزان انقلاب باید پای‌کار بیایند تا انتخابات پرشوری داشته باشیم و دشمنان را بازهم ناامید کنیم.

مختاری در بخش دیگری از سخنانش از تدوین کتابی با موضوع دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت: کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در نهاوند تدوین می‌شود که هم از بازنشستگان و هم از خانواده این عزیزان برای غنی‌تر کردن این کتاب استفاده خواهد کرد.

وی گفت: در این کتاب خاطرات روزهای دفاع مقدس، اعزام نیرو، لحظه‌های خداحافظی رزمندگان با فرزندان و دیگر خاطرات از زبان همسران بازنشستگان به اسم خودشان در این کتاب چاپ می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location