سرخط خبرها

سالن مدیریت بحران شهرداری نهاوند باهدف بهبود خدمت‌رسانی در شرایط اضطراری با حضور شهردار و دیگر مسئولان شهرستان افتتاح شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، یکی از مشکلاتی که در مواقع بحران و نیاز به حضور شبانه‌روزی نیروها باعث کندی کار و عدم حضور به‌موقع در مناطق بحرانی می‌شود فقدان مکانی با امکانات کافی برای استقرار نیروهای شهرداری است.

چون این عزیزان بعد از هشت‌تا 10 ساعت کار و خستگی فراوان در موقعیت‌های بارندگی، برف‌روبی و بحرانی اگر در مکانی برای استراحت در اختیار داشته باشند با آمادگی بیشتر و تجدیدقوا در محل انجام کار حاضر می‌شوند.

با پیگیری‌های شهردار نهاوند و همراهی شورای اسلامی شهر ساختمانی به مساحت حدود ۱۲۰ مترمربع و تجهیز به وسایل گرمایشی، سرمایشی، تخت استراحت، سرویس بهداشتی و... با مبلغی بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان از منابع داخلی شهرداری فراهم و تحویل مدیریت بحران شهرداری شد.

مجید یوسفی نوید شهردار نهاوند در مراسم افتتاح این ساختمان گفت؛ ساماندهی امور به‌منظور مدیریت بحران و ایجاد زیرساخت‌های مقابله با بحران بدون داشتن نیروهای آماده به‌سختی انجام می‌پذیرد که احداث این ساختمان شروعی برای فراهم کردن زیرساخت‌های مقابله با بحران خواهد بود.

وی اظهار داشت: برنامه‌ریزی جهت ادامه تجهیزات و وسایل موردنیاز مدیریت بحران در شهرداری ادامه دارد و به‌زودی علاوه بر تجهیزات سبک ماشین‌آلات سنگین نیز به مدیریت بحران شهرداری اضافه خواهد شد.

شهردار نهاوند افزود: استراحتگاه مدیریت بحران در ۲۰ تخت و مجهز به امکانات موردنیاز توسط شهرداری نهاوند برای استقرار نیروهای خدماتی زمان توسط شهرداری نهاوند راه‌اندازی شد. وی گفت: امکانات این استراحتگاه ازجمله تخت‌ها را تأسیسات و خدمات شهرداری ساخت و تهیه‌کرده است.

یوسفی نوید اظهار داشت: ازجمله موضوعاتی که شهرداری باید در آماده‌باش کامل باشد مدیریت زمان بحران در همه فصول و شرایط است و برخی همکاران این مجموعه در روستا و مسافتی دورتر از شهر زندگی می‌کنند که این فضا در صد مترمربع با بهسازی و مبلمان و...برای استراحتگاه و فعالیت شبانه‌روزی ایجادشده است.

وی بیان کرد: نهاوند شرایط خاصی در حوزه بحران دارد و باید برنامه‌هایی تعریف و پیش‌بینی شود که دو تیم برای زمان بحران ازجمله فوریت‌ها برای موقعیت‌هایی مثل بازگشایی انسداد معابر و... و تیم تأسیسات برای رفع خطرهای احتمالی در زمان بحران اقدام خواهند کرد.

photo 2023 12 12 11 44 27 0

photo 2023 12 12 11 24 41

photo 2023 12 12 11 44 29

photo 2023 12 12 11 44 28

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location