سرخط خبرها

شهبازی به اصلاحات موارد مالیاتی اشاره و اظهار کرد که همسان‌سازی حقوق بازنشستگان یکی از موارد مورد تأکید نمایندگان بوده که در لایحه بودجه اصلاح شده است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، علیرضا شهبازی، نماینده مردم نهاوند و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد که کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۳ تصویب و در نشست علنی مجلس موافقت نمایندگان را به دنبال داشت او اظهار کرد که تصویب لایحه بودجه پیشنهادی به همراه اصلاحیه‌های دولت، از سوی نمایندگان رخ داده و کمیسیون‌های تخصصی در حال بررسی جزئیات آن هستند.

شهبازی به اصلاحات موارد مالیاتی اشاره و اظهار کرد که همسان‌سازی حقوق بازنشستگان یکی از موارد مورد تأکید نمایندگان بوده که در لایحه بودجه اصلاح شده است. براین اساس همسان سازی حقوق بازنشستگان عملیاتی و سپس پرداخت خواهد شد.

او در پایان این گفت‌وگو متذکر شد: افزایش مالیات در لایحه بودجه سال آینده به معنای اخذ مالیات از مردم نیست بلکه شناسایی مالیات گریزان و جلوگیری از فرار مالیاتی است.

بنابراین حجم مالیات پیش بینی شده از مالیات گریزان دریافت خواهد شد و منابع پیش بینی شده نیز با جلوگیری از فرارهای مالیاتی و معافیت‌های مالیاتی نادرست تحقق خواهد یافت. همچنین او امیدواری خود را بیان کرد که با هماهنگی دولت، بودجه سال ۱۴۰۳ به درستی اجرا شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location