سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: حماسه ۹ دی برخاسته از پیوند عمیق مردم با ولایت و نشان‌دهنده میثاق امت با آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم‌الله نهم دی و گرامیداشت سالگرد شهید حاج سلیمانی در فرمانداری این شهر گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند روز نهم دی در تاریخ ماندگار و روز متمایزی شد.

وی اظهار داشت: ۹ دی یادآور روزی فراموش‌نشدنی و روز تجلی دست قدرت الهی در برابر توطئه استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل بود.

احمدوند ادامه داد: مردم در روز ۹ دی نشان دادند به آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی پایبند هستند و پیوند مستحکم و عمیقی با ولایت دارند.

فرماندار نهاوند گفت: دشمنان فکر این حضور میلیونی و خروش یکپارچه مردم در دفاع از جایگاه گران‌قدر ولایت و آرمان‌های نظام مقدس اسلامی را نمی‌کردند و به همین دلیل از این موضوع خشمگین بوده و هستند.

وی افزود: در طول این سال‌های بعد از انقلاب دشمنان هرچه در توان داشتند به کار بستند ولی همیشه و مانند روز نهم دی با حضور مردم همه توطئه‌های آن‌ها خنثی‌شده است.

احمدوند اظهار داشت: امسال چهاردهمین سالگرد حماسه نهم دی است و باوجود همه دشمنی‌ها ولی انقلاب اسلامی در مسیر خود ثابت‌قدم و استوار است.

فرماندار نهاوند گفت: لازم است مراسم این روز عظیم به‌خوبی برگزار شود و پشت پرده‌های فتنه سال ۸۸ بیان و تشریح شود.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت سردار دل‌ها نیز گفت: مکتب شهید سلیمانی عزیز برای همه ما حاوی درس و پیام‌های زیادی است که باید در زندگی به این پیام‌ها عمل کنیم.

احمدوند اظهار داشت: دفاع از مظلومان عالم یکی از درس‌های مکتب شهید سلمانی است و امروز می‌بینیم که جبهه مقاومت با میدان‌داری شهید سلیمانی و با بهره‌گیری از راهی که ایشان باز کردند در حال مبارزه با دشمن صهیونیستی هستند.

وی گفت: با رشادت‌های محور مقاومت و تلاش‌های رزمندگان این محور و اقدامات شهید سلیمانی می‌بینیم که دشمن صهیونیستی و آمریکای جنایتکار در منطقه در چه موضعی قرار دارند.

فرماندار نهاوند ادامه داد: دستگاه‌های مختلف شهرستان با برنامه‌ریزی و مناسب‌سازی فضای شهرستان نسبت به برگزاری باشکوه برنامه‌های این ایام اهتمام ویژه داشته باشند.

وی در پایان گفت: محور این برنامه‌ها باید ولایتمداری، اخلاص، بصیرت افزایی، روشنگری، شهادت‌طلبی و ترویج مکتب شهید سلیمانی باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location