سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: دشمنان همواره در حال برنامه‌ریزی برای القای ناامیدی و ایجاد فتنه در کشور هستند که باید با سلاح بصیرت و جهاد تبیین با آن‌ها مقابله کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری در جمع مردم شهرستان ملایر در مرقد مطهر امامزاده عبدالله (ع) این شهرستان گفت: مردم همواره نشان دادند که پایبند به انقلاب و ارزش‌های اسلامی هستند و در روز ۹ دی هم دیدیم که مردم چگونه با حضور خود فتنه را خنثی کردند.

وی اظهار داشت: بصیرت یعنی فهم و عمل به‌موقع و با داشتن آگاهی و بصیرت است که می‌توان فتنه را خنثی کرد.

مختاری افزود: در شرایط فتنه خیلی از خواص سکوت کردند و خیلی‌ها هم به‌اشتباه افتادند ولی سیل مردم در ۹ دی فتنه و فتنه‌گران را با خود برد.

وی ادامه داد: در فتنه‌های مختلف همواره حضور مردم و هدایت‌ها و تدابیر ولایت‌فقیه باعث شده است تا نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: موضع‌گیری برخی خواص بی‌بصیرت در فتنه‌ها باعث گمراه شدن مردم می‌شود و سکوت آن‌ها نیز بر آتش فتنه می‌افزاید.

وی اظهار داشت: نخبگان و خواص باید در شرایط غبارآلود بر ضد فتنه موضع‌گیری کنند و نشان دهند که پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

مختاری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات افزود: دشمنان با تبلیغات گسترده درصدد هستند که انتخاباتی کم‌رنگ و حداقلی برگزار شود ولی انشا الله در این عرصه نیز مردم بازهم دشمنان را ناامید می‌کنند.

وی ادامه داد: خواسته رهبر معظم انقلاب حضور حداکثری مردم در انتخابات است چون مشارکت پرشور باعث عقب‌نشینی دشمنان می‌شود.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: باید به آینده امید داشته باشیم و دشمن می‌خواهد در کشور القای ناتوانی و ناامیدی بکنند ولی وعده خداوند حق است و به یاری خدا ما پیروز میدان هستیم.

وی بیان کرد: ایران اسلامی پیشرفت کرده و مقتدر شده و دشمن به‌خوبی از قدرت ما خبر دارد و می‌داند که اگر اقدامی کند با پاسخ قدرتمند و بااقتدار انقلاب اسلامی مواجه می‌شوند.

مختاری افزود: امروز انقلاب اسلامی به منطقه صادرشده است و وضعیت جبهه استکبار را می‌بینیم که در منطقه ضعیف شده و در موضع ذلت قرار دارند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: مقاومت اسلامی در منطقه ضربات زیادی بر پیکر آمریکا و صهیونیست‌ها وارد کرده و این ضربه‌ها تا نابودی کامل آن‌ها ادامه دارد و پیروزی به یاری خدا برای جبهه حق خواهد بود.

photo 2024 01 01 11 42 17 0

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location