سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: برگزاری انتخاباتی حداکثری باعث ناامیدی دشمنان و خنثی شدن نقشه‌های آن‌ها می‌شود و وظیفه همه ما تحقق جهاد تبیین و تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، سرهنگ علی مختاری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در طول تاریخ اسلام همواره دشمنان با فتنه‌های مختلف درصدد بودند تا جلوی حرکت اسلام و نظام اسلامی را بگیرند و با داشتن بصیرت است که می‌توانیم از این فتنه‌ها عبور کنیم.

وی اظهار داشت: عملکرد خواص و آگاهی بخشی در شرایط فتنه بسیار مهم است چون در فتنه‌ها تصمیم‌گیری و تشخیص دشوار است و نیاز به روشنگری و آگاهی بخشی است.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: امروز برای غلبه بر نقشه‌های دشمنان باید به فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی گوش دهیم چون ایشان باتدبیر و آگاهی نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی و در آستانه انتخابات دشمنان نمی‌خواهند انتخابات پرشور برگزار شود و وظیفه ما روشنگری و تبیین شرایط برای جامعه است تا به یاری خدا انتخابات حداکثری داشته باشیم.

مختاری بیان داشت: در گام دوم انقلاب وظیفه ما تحقق جهاد تبیین مدنظر رهبر عزیز انقلاب اسلامی است و برای مشارکت حداکثری در انتخابات به‌عنوان یکی از مصادیق جهاد تبیین باید تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: دشمنان در جنگ رسانه‌ای درصدد القای ناامیدی هستند و باید مراقب نقشه‌های شوم آن‌ها باشیم و چون دشمنی آن‌ها با انقلاب اسلامی تمامی ندارد.

فرمانده سپاه نهاوند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نزدیک شدن با سالروز شهادت شهید سلیمانی گفت: همه زندگی ایشان برای ما حاوی درس و پیام است و ویژگی‌های منحصربه‌فرد شهید سلیمانی باعث شده ایشان الگویی برای همه باشد.

وی افزود: شهید سلیمانی رشادت‌های بی‌نظیری برای اقتدار محور مقاومت انجام داد و دستاوردهای بی‌نظیری را به دست آورد.

مختاری اظهار داشت: شهید سلیمانی نمونه بارزی از مبارزان و فرزندان غیور مکتب انقلاب اسلامی و امام راحل است و یاد ایشان همواره در یادها خواهد ماند.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان هر کاری توانستند انجام دادند از غائله‌های قومی و منطقه‌ای تا فتنه‌ها، تحریم‌ها، دفاع مقدس، توطئه تجزیه کشور و توطئه‌های مختلف را انجام دادند ولی بازهم شکست خوردند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: باوجوداین همه دشمنی ولی به برکت حضور مردم درصحنه و بصیرت این مردم عزیز و با هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری امروز انقلاب اسلامی پیشرفت کرده و عزتمند است.

وی با اشاره به پیشرفت‌ها اظهار داشت: در شرایطی که کشور در اوایل انقلاب چیزی نداشت ولی به برکت خون مطهر شهدا و با تلاش فرزندان غیور و باایمان ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف روبه‌جلو حرکت کردیم.

مختاری افزود: دشمنان برای این انتخابات هم برنامه دارند و نمی‌خواهند ایران قوی را ببینند چون انتخابات حداکثری باعث اتحاد و انسجام و قوی شدن کشور می‌شود.

وی در پایان گفت: باید مراقب باشیم و فریب جنگ رسانه‌ای و ترکیبی دشمنان را نخوریم و مراقب فتنه‌های آن‌ها باشیم چون وقتی دشمنان در یک عرصه شکست می‌خورند به سراغ عرصه دیگر می‌روند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location