سرخط خبرها

امام‌جمعه نهاوند گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده ای مردمی، انقلابی، جهادی و با اخلاص و الگوی رزمندگان جبهه مقاومت است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی گفت: شهید سلیمانی عزیز زحمات زیادی برای اقتدار جبهه مقاومت کشیدند و امروز این جبهه متحد و عزتمند در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کند.

وی اظهار داشت: سردار سلیمانی با اقدامات جهادی و مدیریتی و به‌عنوان فرمانده ای با اخلاص و مؤمن و انقلابی بر قلوب مردم تأثیر می‌گذاشتند و راز محبوبیت ایشان همین مردمی بودن ایشان است.

امام‌جمعه نهاوند افزود: منش رفتاری سردار دل‌ها و فعالیت‌های ایشان در مناطق مختلف و تلاش شبانه‌روزی و جهادی ایشان به‌عنوان الگویی برای جبهه مقاومت شناخته می‌شود.

وی عنوان کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ شهید سلیمانی نمونه بارزی از تربیت‌یافتگان مکتب انقلاب اسلامی و امام راحل هستند و در همه جهات انقلابی و جهادی عمل می‌کردند.

حجت‌الاسلام مغیثی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از این محبوبیت و از تقویت جبهه مقاومت در منطقه که ضربات مهلکی بر پیکر آن‌ها وارد کرد به‌شدت ناراحت و هراس داشتند به همین دلیل ایشان را به شهادت رساندند.

وی ادامه داد: آمریکای جنایتکار با به شهادت رساندن شهید سلیمانی نشان داد که تا چه اندازه از مکتب سردار دل‌ها وحشت دارد و با این ترور ناجوانمردانه نفرت عمومی از استکبار جهانی چند برابر شد.

امام‌جمعه نهاوند افزود: دشمنان کشور بار دیگر خوی استکباری و ضد مقاومت خود را عیان کردند و نشان دادند هیچ‌گاه نمی‌خواهند محور مقاومت را قوی ببینند و دشمنی خود را بار دیگر نشان دادند.

وی اظهار داشت: به شهادت رساندن شهید سلیمانی بار دیگر حقانیت جبهه مقاومت را نشان داد و تشییع بی‌نظیر و میلیونی شهید سلیمانی اوج ارادت و عشق مردم منطقه به شهدای مقاومت را نشان داد.

حجت‌الاسلام مغیثی در پایان گفت: مردم منطقه نشان دادند چه رابطه عاطفی عمیقی با نمادهای مقاومت دارند و به یاری خدا راه و روش شهید سلیمانی باقدرت تداوم و تا نابودی دشمنان ادامه دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location