سرخط خبرها

نماز جمعه این هفته نهاوند به امامت حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی اقامه شد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: دشمن با انواع ابزار رسانه ای درصدد شبهه افکنی و القای ناامیدی در کشور است که باید مراقب این موارد باشیم.

وی اظهار داشت: در مقابل این نقشه‌های دشمنان باید در جهاد تبیین کوشا باشیم چون دشمن درصدد وارونه‌نمایی و خلاف واقع گویی است.

امام جمعه نهاوند افزود: جهاد تبیین یعنی بیان واقعیت‌ها و پیشرفت‌های کشور چون اگر ما روایت نکنیم دشمنان به روش خودشان و با اهداف شوم روایت می‌کنند.

حجت الاسلام مغیثی اظهار داشت: جهاد تبیین همانطور که مقام‌ معظم رهبری فرمودند؛ واجب فوری و قطعی امروز است و این جهاد یعنی میدان را از دشمن بگیریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات بیان داشت: انتخابات پرشور امنیت آفرین و زمینه‌ساز پیشرفت است و باید در راستای جهاد تبیین ضرورت حضور در انتخابات را بیان کنیم.

حجت الاسلام مغیثی ادامه داد: انتخابات حد‌اکثری باعث ناامیدی دشمنان می‌شود و انسجام و وحدت ملی را به همراه دارد.

وی بیان کرد: هرکسی که توان دارد و مخاطب دارد و می‌تواند مردم را به حضور در انتخابات تشویق کند باید در این راه حرکت کند.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از سخنانش به جنگ غزه اشاره کرد و گفت: در میدان جنگ صهیونیست‌های کودک‌کش شکست‌های زیادی از رزمندگان حماس خورده‌اند و به همین دلیل کودکان و زنان بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند.

وی در بخش پایانی خطبه‌ها گفت: اگر صلاحیت کسی تأیید نشد اینجور برداشت نشود که نقص یا مشکلی دارد که اینطور صحبت‌ها درست نیست و همه کسانی که در انتخابات کاندیداها شدند وظیفه خود را انجام داده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location