سرخط خبرها

فرماندار نهاوند گفت: لازم است که دستگاه‌های مربوطه در راستای تسریع در عملیات عمرانی طرح نهضت ملی مسکن و بهسازی روستاها اقدام کنند.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، ضرغام احمدوند در بازدید از روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن، بهسازی روستاها و طرح عمرانی هتل نهاوند گفت: تأمین مسکن و نوسازی و بهسازی روستاها از اولویت‌های اصلی دولت مردمی سیزدهم است.

وی اظهار داشت: نهضت ملی مسکن از اصلی‌ترین طرح‌های دولت سیزدهم است و ضروری است دستگاه‌های ذی‌ربط در راستای اهداف برنامه‌ریزی‌شده، اهتمام ویژه‌ای داشته و درروند اجرایی پروژه‌ها تسریع نمایند.

احمدوند در بازدید از محل طرح نهضت ملی در شهرک امیرکبیر افزود: بررسی مشکلات میدانی، کیفیت فنی پروژه‌ها و تسریع در فرآیندهای عملیاتی از مهم‌ترین اهداف این بازدیدها است.

وی در بازدید از هتل ورودی شهر در میدان ۱۵ خرداد گفت: فراهم کردن زیرساخت‌های اسکان برای مسافرین و گردشگران با توجه به جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهرستان و همچنین قرار گرفتن در مسیر عتبات بسیار مهم و ضروری است.

فرماندار نهاوند ادامه داد: نیاز است موانع و مشکلات تکمیل و راه‌اندازی این هتل از طریق شهرداری، میراث فرهنگی و سایر ارگان‌های ذی‌ربط پیگیری و حل شود و مجموعه فرمانداری شهرستان نیز در این راستا همراهی لازم را برای رفع موانع انجام می‌دهد.

وی همچنین از اجرای طرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مساکن روستایی در روستای «تاریک دره» بخش خزل نیز گفت: بهسازی و نوسازی مسکن‌های روستایی و اجرای طرح‌های بهسازی روستایی از اولویت‌های دولت است و دولت هزینه‌های زیادی در بخش‌های عمرانی و خدماتی برای رفاه اهالی در روستاها انجام داده است.

احمدوند با اشاره به اقدامات خوب بنیاد مسکن در روستاها اظهار داشت: این روند خدمت‌رسانی همچنان ادامه دارد و این روستا جز روستاهای هدف گردشگری شهرستان قرارگرفته است.

وی همچنین در بازدید از طرح‌های عمرانی روستای «سردوران» عنوان کرد: در این روستا زیرسازی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع با خودیاری اهالی روستا و بهسازی با آسفالت ۶۵۰۰ مترمربع به‌طور کامل انجام‌شده است.

فرماندار نهاوند در پایان گفت: وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به مردم است و امیدواریم با همکاری و تعامل بتوانیم مشکلات مردم شهرستان را حل کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location