سرخط خبرها

فرمانده سپاه نهاوند گفت: فعال شدن هیأت رزمندگان در شهرهای برزول و فیروزان تا پایان سال اتفاق خوبی برای برگزاری مراسم‌های مختلف در این بخش‌ها است.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، جلسه سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه نهاوند با هیأت رزمندگان این شهرستان در خصوص برنامه‌ریزی برای انجام مراسم‌های آتی برگزار شد.

در این جلسه حجت حیدری مسئول هیأت رزمندگان نهاوند و حاج بهبود کیانی مسئول هیأت رزمندگان شهر گیان گزارشی از اقدامات این هیأت در راستای برگزاری مراسمات مذهبی و ملی و خدمات مؤمنانه ارائه دادند.

در ادامه جلسه برنامه‌های پیش روی این هیأت تا پایان سال در راستای جهاد تبیین، برگزاری مراسم‌های دهه فجر، نیمه شعبان، روز پاسدار و جانباز، روز جوان و تلاش هیئت برای افزایش مشارکت در انتخابات و برگزاری یادواره‌های شهدا تشریح شد.

در این جلسه مختاری فرمانده سپاه نهاوند ضمن تشکر از زحمات هیأت رزمندگان نهاوند و گیان تأکید کرد که هیأت رزمندگان شهر فیروزان و شهر برزول نیز تا پایان سال راه‌اندازی و فعال شود.

وی اظهار داشت: این هیأت در راستای برنامه‌های مذهبی شهرستان همیشه فعال است و با ارکان پا به کار همیشه حاضر و آماده اجرای مراسم‌ها هستند.

مختاری افزود: هیأت رزمندگان نهاوند مجموعه‌ای با اخلاص از ایثارگرانی است که در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور فعال داشتند و امروز نیز همچنان در سنگر هستند.

وی ادامه داد: با تشکیل هیأت رزمندگان در دیگر بخش‌های شهرستان نیز مجموعه‌های آماده برای برگزاری مراسم‌ها شکل می‌گیرد و با هماهنگی با دیگر هیأتها برنامه‌های خوبی اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: با کمک هیأت رزمندگان نهاوند در مناسبت‌های مختلف برنامه‌های پرشوری برگزارشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد.

وی بیان کرد: مجموعه سپاه و بسیج همکاری خوبی با این هیأت داشته و دارد و در برنامه‌های آینده هم این تعامل تداوم دارد.

در پایان این نشست احکام مسئولیتی اعضا به آن‌ها اهدا شد.

photo 2024 01 12 18 28 15 0

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location