سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حسن رضانیامعاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات استان در همایش رسانه در مشارکت و انتخابات شهرستان نهاوند ، عرصه انتخابات را عرصه جهاد دانست به لحاظ اینکه دشمن در برابر ما قرار گرفته اظهار داشت : با تمام توان و ظرفیت به این میدان خواهیم آمد و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری با ۴ راهبرد امنیت کامل ، رقابت واقعی، سلامت حقیقی و مشارکت پرشور این موضوع را اجابت و محقق خواهیم کرد.

رضانیا با بیان اینکه ویژگی شاخص سردار حاج قاسم سلیمانی این بود که از دل تهدیدها هزاران فرصت خلق می کرد، بیان کرد: در این شرایط هم از روابط عمومی ها و فعالان حوزه رسانه و خبر خواستاریم که اخبار را با دقت پردازش کنند زیرا دشمن اخبار را به بسته های روایتی تبدیل می کند و به نقطه ضعف برای ما تبدیل می کند و ما هم برای فرصت‌آفرینی باید تلاش کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان افزود: ما باید در زمینه روایت‌سازی و تصویر‌پردازی کار کرده و مساله انتخابات را برای مردم به خوبی تبیین کنیم و خواستار تقویت حوزه روایت گری و روایت سازی اخبار و افزایش فعالیت در این حوزه شد.

وی در خاتمه با بیان اینکه انتخابات عزت و آبروی نظام است و باید توجه داشته باشیم که آن را به مردم درست روایتگری کنیم خواستار توجه به این مهم شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location